Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karo akademijos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Darom 2010

2010-04-20
image

Balandžio 17 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos bendruomenė dalyvavo jau tradicija tapusioje akcijoje „Darom 2010". Ši akcija prasidėjo Lietuvoje dar 2008 m. Jos tikslas - skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą, stiprinti vietines bendruomenes ir žmonių lygiavertiškumo suvokimą.

 

Kiekvienais metais šioje akcijoje dalyvaudavo vis gausesnis būrys žmonių. Ne išimtis buvo ir šie, 2010 metai, kurie sutelkė gausybę talkininkų visuose Lietuvos kampeliuose. Malonu, kad ir šiais metais suskubome švarinti iš po gilios žiemos bundančią gamtą, ir taip pademonstruoti, kad mūsų kolektyvas geba leisti laiką ne tik linksmai, bet ir prasmingai. Netikėtai graži ir saulėta diena pakėlė dalyvių nuotaiką, suteikusią dar daugiau ūpo prisidėti prie gamtos švarinimo Neries pakrantėje.

Šiais metais akcijos dalyviai ne tik rinko šiukšles, bet ir jas rūšiavo. Atskirai į mėlynos spalvos maišus krovėme stiklinius butelius ir stiklainius, plastikinius butelius, maišelius ir skardines.

 

Karo akademija akcijoje „Darom" dalyvauja jau ne pirmus metus. Praeitais metais tvarkėme Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato teritoriją. Tikimės kitais metais susitikti jau „Darom 2011".


Birutė Krasavinienė, Karo akademija
Kęstučio Dijoko ir Dariaus Chmieliausko nuotraukose - akimirkos iš akademijos bendruomenės dalyvavimo akcijoje „Darom 2010".

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media