Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-oje rinktinėje balandis – švaros mėnuo

2010-04-19
image

Balandžio 16 dienos saulėtą rytą Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kieme rikiavosi kariai ir darbuotojai. Visi buvo darbingai nusiteikę ir pasirengę kasmetinei talkai, kuri jau yra tapusi gražia tradicija ir organizuojama kiekvienais metais balandžio mėnesį.


Talkos metu buvo tvarkoma KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės teritorija pačiame Klaipėdos miesto centre. Rinktinės pastatas turi ir architektūrinę vertę – tai dar labiau įpareigoja ir skatina rinktinės karius bei darbuotojus stengtis palaikyti švarią ir gražią aplinką, kuri yra matoma ir klaipėdiečių. Talkos dalyviai, išklausę darbų planą, nieko nelaukdami kibo į darbus. Vieni rinko praėjusių metų paliktus lapus, tvarkė automobilių stovėjimo aikštelę. Kita dalyvių dalis išvyko į Karklėje esančią atsarginę vadavietę, kur taip pat buvo tvarkoma šalia jūros esanti teritorija.


Šiais metais prie savanorių prisijungė ir karo policijos Klaipėdos įgulos kariai. Tad bendromis jėgomis darbai buvo baigti iki pietų.


Balandžio 17 d. Klaipėdos pėstininkų kuopos kariai savanoriai po kovinio šaudymo iš ginklo AK 4-MT pratybų Kairų poligone taip pat surengė švarinimosi akciją. Apie 30 karių savanorių „apsiginklavę" šiukšlių maišais pabiro po mišką poligone.


Civilių ir karių bendradarbiavimo vyresn. specialistė Lauryna Baltrimaitė   
Nuotraukos – L. Baltrimaitės, vyr. srž. Rimanto Maksvyčio, vyr. ltn. Modesto Januškos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media