Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos karo akademijoje vyks Atvirų durų diena

2010-01-26
image

Vasario 13 d. (šeštadienį) nuo 10 val. iki 16 val. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje vyks Atvirų durų diena.

 

Atvykusieji turės galimybę pamatyti, kokiomis sąlygomis kariūnai gyvena ir mokosi, sužinoti, kokios jų laukia karjeros perspektyvos, kokios teikiamos socialinės garantijos.

 

Taip pat į renginį atvykusiems svečiams bus pristatyta akademijos veikla, lankytojai galės susipažinti su studijų programomis, priėmimo taisyklėmis, atrankos į Karo akademiją reikalavimais ir procedūromis. Abiturientams, vyresniųjų klasių moksleiviams ir juos lydintiems šeimos nariams bus pateikta išsami informacija apie kariūnų laisvalaikio organizavimą, dienotvarkę ir aprūpinimo sąlygas.

 

Visi lankytojai, besidomintys studijomis ir kariuomene, galės apžiūrėti ginklų ir technikos parodas, lazerinę šaudyklą, aplankyti muziejų, biblioteką, ramovę, Šv. Anzelmo koplyčią ir sporto kompleksą.

 

Norintys Atvirų durų dieną turės galimybę pasijusti kario kailyje: išbandyti kario ekipuotę, pasivaišinti kareiviška koše, arbata, apsilankyti lauko palapinėje ir pasivėžinti su karine technika.

 

psk. Irena Jacevičienė


Kontaktas žiniasklaidai: psk. Irena Jacevičienė S-5 skyriaus Viešųjų ryšių vyriausioji specialistė tel. (8 5) 210 3526

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5A, Vilnius. Tel. pasiteirauti: (8 5) 210 3526; mob. 8 620 489 76; 8 699 748 71; 8 698 801 76

 

Kęstučio Dijoko (Karo akademija) ir Alfredo Pliadžio (KAM LIAT) nuotraukos 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media