Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Tęsiamas pasiruošimas rudenį Lietuvoje vyksiančioms NATO pratyboms

2011-06-30
image

Susitikime dalyvavo NATO vyriausiosios jungtinių pajėgų Europoje vadavietės (SHAPE), NATO jungtinių pajėgų vadavietės Brunsume (Allied Joint Force Command Brunssum), NATO pajėgų vadavietės Heidelberge, Jungtinio kovinio rengimo centro (Joint Warfare Center), pirmojo ir antrojo NATO ryšių batalionų ir kitų organizacijų atstovai.

 

Susitikime buvo pasidalinta naujausia informacija apie pratybų planavimą, aptartos problemos, nustatyti pasiruošimo darbų prioritetai. Taip pat svečiai apžiūrėjo pratybų vietas, kuriose išsiskleis atvyksiančios pajėgos, pratybų vadovybė ir vertintojai.

 

Lietuvos atstovai pasidalino ir patirtimi iš praėjusią savaitę Lietuvoje pasibaigusių tarptautinių pratybų „Gintarinė viltis 2011", per kurias taip pat vykdė priimančiosios šalies paramą atvykstančioms pajėgoms iš užsienio - virš 500 karių iš devynių NATO ir partnerystės taikos labui šalių. Taip pat aprodė Pabradės poligono infrastruktūros pakeitimus, kurie buvo atlikti tinkamai organizuoti tiek pratybas „Gintarinė viltis 2011", tiek „Tvirta jungtis 2011".

 

Rudenį vyksiančių pratybų „Tvirta jungtis 2011" tikslas - sertifikuoti NATO Jungtinių pajėgų vadavietės, įsikūrusios Brunsume, Olandijoje, perdislokuojamą jungtinio štabo elementą ir 2012 metų NATO greitojo reagavimo pajėgų štabus.

 

Pratybos vyks keliose šalyse vienu metu, o visas vadovavimas ir valdymas bus vykdomas pasitelkiant NATO ryšio ir duomenų kanalus. Lietuvoje pratybos vyks Pabradės poligone.

 

Planuojama, kad šių pratybų metu Lietuvoje bus dislokuota apie 500 kitų NATO šalių karių.


Jungtinio Štabo viešųjų ryšių karininkas kapitonas Marius Varna, 8686 35 407

2013-03-18 12:23

exffrmsyul

N04xyv , [url=http://mgpawkgsvtew.com/]mgpawkgsvtew[/url], [link=http://rjfnoseedzrg.com/]rjfnoseedzrg[/link], http://enxtvocbjvic.com/
2013-03-17 09:56

Marco

Jun25 Expand your art collection to 3D stuff- paper towel tubes, tielot paper tubes, popsicle sticks, pipe cleaners, clean milk cartons, etc. It's like Legos but not expensive.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media