Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Alytaus įgula - pagerbiant ir prisimenant karius

2011-10-28
image

Spalio 27 ir 28 d. artėjant Vėlinėms, mirusiųjų pagerbimo dienai, Lietuvos kariuomenės Alytaus įgulos (Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono ir Dainavos apygardos 1-osios rinktinės) kariai aplankė savo padalinių karių, partizanų, savanorių, Nežinomo kareivio kapus Alytaus ir Marijampolės apskrityse.

 

Ši tradicija Alytaus įguloje gyvuoja jau daug metų. Kaip ir kasmet, Alytaus įgulos vadovybė kartu su atstovais iš visų skyrių bei padalinių padėjo gėlių puokštes ant išėjusių Anapilin karių kapų, uždegė žvakeles.

 

Pasak Alytaus įgulos vado majoro Artūro Radvilo, pagarba tiems, kurie garbingai žuvo ir paaukojo savo gyvybes vardan kitų gerovės yra tai, kas mums liko mums už jų žygdarbius ir pasiaukojimą. „Šią dieną tylos minutė yra mūsų nuoširdžios pagarbos ženklas kariams ir jų artimiesiems netekusiems labiausiai mylimų ir brangių žmonių. Manau, kad jų atmintis iki šiol rusena ne vieno kolegos širdyje ir atmintyje,"- sakė vadas.

 


Kapitonas Ričardas Kazlauskas, Birutės batalionas, PAG-15 visuomenės informavimo karininkas,
Vrš. Romo Eidukevičiaus, K. Pilecko nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media