Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Goro policijos pareigūnai sėkmingai baigė patrulio kursą

2011-10-28
image

Vaizdo medžiaga 

 

Spalio 26 d. Goro provincijos policijos vadavietėje Čagčarane beveik pusšimčiui provincijos Nacionalinės policijos pareigūnų įteikti Lietuvos vadovaujamos Policijos operacinės mokymo ir sąveikos grupės (POMSG) instruktorių organizuoto kurso bazinio patrulio kurso baigimo pažymėjimai.

 

Tai jau ketvirtas POMSG organizuotas po šešias savaites trunkantis kursas.  

 

Kursų metu Goro policijos pareigūnus Lietuvos ir JAV karo policijos atstovai mokė taktikos, asmenų sulaikymo, patikrinimo postų įrengimo, eismo kontrolės, patruliavimo, elgesio su ginklais, kovinio šaudymo ir kitų policijos veiklos ypatumų.

 

Sveikindamas sėkmingai mokslus baigusius policininkus ir dėkodamas Lietuvos ir JAV kariams už paramą ruošiant Afganistano nacionalinės policijos pareigūnus, Goro policijos vadas generolas Khudayar Qodosi paruoštiems policininkams linkėjo ištvermės ir sąžiningumo ginant Tėvynę.

 

Nuo misijos pradžios 2010 m. lapkritį POMSG kariai sudarė bazinio karininko kurso ir bazinio policijos patrulio rengimo programas, pagal kurias apmokė per 20 policijos karininkų ir per 190 eilinių policijos pareigūnų, parengė 3 paramedikų grupes, kartu su Čagčarano policininkais patruliuoja Čagčarano mieste ir jo apylinkėse, atlieka Goro provincijos policijos padalinių vertinimą, nuolat padeda ir konsultuoja Goro policininkus kasdienės veiklos klausimais.

 

Įgyvendinant naująją NATO Tarptautinių saugumo paramos pajėgų Afganistane strategiją, vis didesnis dėmesys Afganistane skiriamas šalies nacionalinių saugumo pajėgų rengimo projektams. Bendrai su JAV į Gorą siųsdama jau antrąją Policijos operacinės ir sąveikos grupės pamainą, Lietuva prisideda prie Afganistano saugumo pajėgų rengimo, didina paramą Afganistano saugumo pajėgoms savo atsakomybės rajone Goro provincijoje, kur daugumą saugumo pajėgų sudaro vietos policija.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media