Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinių jūrų pajėgų vadas dalyvavo JAV vykusiame tarptautiniame Karinių Jūrų pajėgų vadų simpoziume

2011-10-26
image

Spalio 18–21d. Karinių jūrų pajėgų vadas flotilės admirolas Kęstutis Macijauskas dalyvavo JAV karinio laivyno koledže Newporte vykusiame 20-ąjame tarptautiniame Karinių jūrų pajėgų vadų simpoziume.

 

Šio simpoziumo tema buvo „Saugumo ir gerovės užtikrinimas, vykdant bendradarbiavimą jūrinėje srityje“. Simpoziume dalyvavo Karinių jūrų pajėgų ir pakrančių apsaugos pajėgų vadai iš 118 pasaulio valstybių.

 

Tokie tarptautiniai Karinių jūrų pajėgų vadų simpoziumai organizuojami nuo 1969 metų ir vyksta JAV karinio laivyno koledže kas dveji metai. Į juos susirenka daugelio pasaulio valstybių Karinių jūrų pajėgų ir pakrančių apsaugos pajėgų vadai.

 

Šiuose simpoziumuose iškeltos diskusijos, vėliau, istorinėje perspektyvoje, lėmė sėkmingą tarpusavio bendradarbiavimą daugelyje jūrinių sričių: kovoje su piratavimu, suteikiant pagalbą nelaimės atvejais ir dalyvaujant humanitarinėse operacijose, vykdant  paieškos ir gelbėjimo operacijas įskaitant povandeninių laivų gelbėjimo operacijas, planuojant ir vykdant koalicines karines operacijas ir vykdant bendrus veiksmus teisėsaugos srityje užkertant kelią ginklų, narkotikų gabenimui, prekybai žmonėmis bei žvejybos ir taršos pažeidimams.

 

Karinių jūrų pajėgų atstovas civilių ir karių bendradarbiavimui kapitonas leitenantas Antanas Brencius, tel. 8 46 391 207, mob. 8 698 18 196.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media