Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2016 - 01) naujienų archyvas

Po krepšinio ir futbolo čempionatų išaiškėjo stipriausios brigados „Geležinis Vilkas“ komandos
2016-01-29
img

Pirmąjį 2016 metų ketvirtį Mechanizuotoje pėstininkų brigadoje „Geležinis Vilkas“ batalionų komandos turėjo tarpusavyje išsiaiškinti, kurios krepšinio bei futbolo komandos stipriausios, ir kurios toliau rungsis dėl geriausio komandos vardo visoje Lietuvos kariuomenėje. Šiam tikslui Rukloje sausio 26 ir 27 dienomis vyko krepšinio, o sausio 28 ir 29 dienomis - salės futbolo čempionatai.

null
Ispanijos karinių oro pajėgų vadas aplankė NATO oro policijos misiją vykdančius ispanus Lietuvoje
2016-01-28
img

Sausio 28 d. Ispanijos Karinių oro pajėgų vadas generolas Francisco Javieras Garcia Arnaizas (Francisco Javier García Arnaiz) su delegacija viešėdamas Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose aplankė NATO oro policijos misiją vykdančius Ispanijos Karinių oro pajėgų karius.

null
Lietuvoje vieši JAV gynybos sekretoriaus pavaduotojas ir jį lydinti delegacija
2016-01-28
img

Sausio 28 d. Lietuvoje vieši Jungtinių Amerikos Valstijų aukštų pareigūnų delegacija, vadovaujama JAV gynybos sekretoriaus pavaduotojo įsigijimams, technologijoms ir logistikai Alano F. Estevezo (Alan F. Estevez). Vizito metu delegacijos dalyviai susitiko su Krašto apsaugos ministerijos vadovybe, lankėsi NATO energetinio saugumo centre. Pusdienį apie logistines galimybes ir poreikius su KAS vadovybe diskutuota Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe. Aptarta Baltijos šalių regiono logistinė infrastruktūra, komunikacijos galimybės, kiti svarbūs klausimai.

null
Sutikti iš tarptautinės operacijos Afganistane sugrįžę kariai
2016-01-28
img

„Lietuvos karius, dalyvaujančius NATO operacijoje Afganistane, misijos vadovybė ir kitų šalių kolegos vertina už profesionalumą, pareigingumą ir puikų užduočių vykdymą. Tikiu, kad šias geriausias kario savybes nulėmė mūsų istorija, pareiga ginti Tėvynę ir tradicijos padėti kitam“, – iš tarptautinės operacijos Afganistane sugrįžusiems kariams sakė Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo operacijų valdybos viršininkas pulkininkas Raimundas Vaikšnoras.

null
Kaune vyko vyriausiųjų puskarininkių susitikimas
2016-01-28
img

Sausio 27-28 d. Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko krašto apsaugos sistemos institucijų ir jų padalinių vyriausiųjų puskarininkių susitikimas. Tokie susitikimai paprastai organizuojami kartą į pusmetį, tam, kad apžvelgti nuveiktus darbus, susipažinti su išmoktomis pamokomis, pasidalinti aktualijomis bei ateities planais.

null
Lietuvos kariuomenės vadas pasirašė bendradarbiavimo priemonių planus su VRM institucijų ir Muitinės departamento vadovais
2016-01-27
img

„Bendradarbiavimas tarp Vidaus reikalų ministerijai pavaldžių institucijų, Muitinės pareigūnų ir Lietuvos kariuomenės yra labai svarbus stiprinant šalies gynybinius pajėgumus,“ - susitikime pabrėžė Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

 

Sausio 26 d. kariuomenės vadas gen. ltn. J. V. Žukas susitiko su penkių Vidaus reikalų ministerijos institucijų (Policijos departamento, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Vadovybės apsaugos departamento, Viešojo saugumo tarnybos) ir Muitinės departamento prie Finansų ministerijos vadovais.

null
Kai tinkami žmonės tinkamu metu atsiduria tinkamoje vietoje arba kaip karo policininkas išgelbėjo skęstančią merginą
2016-01-27
img

Visada atrodo, kad herojų yra kur nors ten, toliau, kitame mieste, rajone, šalyje, kad jie yra kokie nors ypatingi, nepanašūs į aplink mus esančius žmones, kuriems mes kasdien spaudžiame ranką, stovime bendroje prekybos centro eilėje prie kasos arba stumdomės viešojo transporto salonuose. Bet dažniausiai herojai kaip tik tokie ir yra – paprasti, beveik niekuo neišsiskiriantys, kiekvieną dieną šalia mūsų dirbantys įprastą darbą arba vykdantys vadų skirtas užduotis.

null
„Neptūnui“ - Kariuomenės vado dovana
2016-01-26
img

Sausio 26 d. „Švyturio" arenoje, Klaipėdoje vykusio krepšinio klubo „Neptūnas" susitikimo su „Emporio Armani" komanda metu KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vadas plk. ltn. Aristidas Gerasimavičius, už reikšmingą paramą stiprinant Krašto apsaugos savanorių pajėgas ir Lietuvos kariuomenės vertybių puoselėjimą visuomenėje, „Neptūno" klubo direktoriui Osvaldui Kurauskui įteikė kariuomenės vado dovaną.

null
Turiningas ulonų bataliono šauktinių karių savaitgalis
2016-01-24
img

Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono Nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai praėjusį savaitgalį skyrė dvasinei ir pilietinei saviugdai, akiračio plėtimui. Atokvėpio dienomis tarp intensyvaus kovinio rengimo pratybų metu kariams buvo organizuota išvyka į krepšinio varžybas bei ekskursija į Dzūkijos regiono lankytinas vietas.

null
NATO karinio komiteto posėdyje – didelis dėmesys tolesnei NATO strategijai
2016-01-22
img

Sausio 21 d. Briuselyje (Belgijoje) vyko NATO karinio komiteto susitikimas, kuriame Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas drauge su kitų NATO šalių kariuomenių vadais ir NATO vadovybe sutarė dėl Aljanso ateities strategijos. Šios strategijos pagrindinis tikslas - apibrėžti, kaip NATO prisitaikys prie pasikeitusių pasaulio ir Europos saugumo sąlygų ir gebės atsakyti į saugumo iššūkius.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media