Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Judėjimo kontrolės centro kariai dalyvavo tarpinstitucinėse pratybose geležinkelio stotyje

2016-04-28
image

Balandžio 28 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinės Kenos užkardoje vyko taktinės pratybos. Kartu su policijos, Viešojo saugumo tarnybos, akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais bei bendrovės „Gelsauga" darbuotojais pratybose dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centro kariai.

 

Pagal pratybų legendą į Lietuvą įvažiavusiu ir Kenos kontrolės punkte tikrinamu tranzitiniu traukiniu į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį vyko užsienio valstybės karinė 30 karių komanda, tarp kurių tikrinimo metu buvo nustatyta ir rasta Lietuvos teisėsaugos ieškomų asmenų. Karinės komandos vyresniajam atsisakius išduoti užsienio valstybės karius ir kilus viešosios tvarkos pažeidimams, buvo priimtas sprendimas stabdyti karinį vežimą. Bendradarbiaujant su Lietuvos teisėsaugos institucijų atstovais  buvo organizuotas karinės komandos sulaikymas ir išlaipinimas, vėliau kilus masiniams neramumams buvo aktyvuoti Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai kurie užtikrino viešosios tvarkos atkūrimą.

 

„Dalyvavimas bendrose pratybose – tvirtas pagrindas užtikrinti ir plėtoti institucijų tarpusavio bendradarbiavimą, o tuo pačiu tobulinti karinio tranzito kontrolės procedūras bei valdymo procesus",– tvirtina pratybas stebėjęs Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centro vadas plk. ltn. Gintautas Jucys. Pasak vado, pratybos būtinos siekiant dar kartą patikrinti, kaip atsakingi kariai ir pareigūnai bendradarbiauja tarpusavyje, kaip svarbu turimą informaciją laiku ir tiksliai perduoti tam tikrų institucijų atstovams bei priimti optimalius sprendimus.

 

Lietuvos kariuomenės atstovai į tokio lygio tarpinstitucines pratybas buvo pakviesti jau ne pirmą  kartą, dalyvavimas jose yra tapęs nuolatiniu.

 

LK Judėjimo kontrolės centro nuotraukos

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media