Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Mokymo centre kariai savanoriai tapo kulkosvaidininkais

2016-04-29
image

Balandžio 18 – gegužės 1 d. Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro Įgūdžių formavimo kursų ekspertai ir instruktoriai surengė FN MAG kulkosvaidžio kulkosvaidininko kursus Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariams savanoriams.

 

Per kursus buvo parengti kvalifikuoti kulkosvaidininkai, gebantys su kulkosvaidžiu FN MAG efektyviai naikinti stacionarius ir judančius taikinius šviesiu ir tamsiu paros metu įvairiomis gamtinėmis sąlygomis. Be kitų būtinų įgūdžių kariai buvo mokomi nustatyti atstumą iki taikinio, tinkamai valdyti kulkosvaidį ir jį prižiūrėti, efektyviai naudoti kulkosvaidį prieš pėstininkus, esančius atvirame lauke, už priedangų ir transporto priemonėse.

 

Kursai truko 2 savaites. Pirmąją savaitę kariai buvo mokomi saugiai ir efektyviai valdyti kulkosvaidį ir jo priedus, buvo rengiami atlikti kovinius šaudymus, o antrąją savaitę vykdė skirtingo sudėtingumo kovinio šaudymo pratybas tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu.

 

Kursų metu daugiausiai dėmesio buvo kreipiama į praktinį ginklo valdymo mokymą, kovinį šaudymą ir veiksmų komandoje koordinavimą. Kursų instruktoriai yra įsitikinę, kad juos baigę kariai gebės maksimaliai efektyviai išnaudoti ginklo ir amunicijos technines galimybes.

 

Pranešimas ir nuotraukos št. srž. Vido Čeikaus

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media