Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2017 - 05) naujienų archyvas

Baigėsi vienos svarbiausių žvalgų pratybų „Žvalgo akis 2017
2017-05-31
img

Gegužės 28 d. baigėsi kasmetinės Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų žvalgybos padalinių individualių įgūdžių pratybos „Žvalgo akis 17". Pratybose dalyvavo Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas", Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija", Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bei Juozo Vitkaus inžinerijos batalionų ir visų Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinių žvalgai.

null
NATO bataliono kariai kartu su jonaviečiais gražino Jonavos rajono aplinką, ugdymo įstaigas
2017-05-31
img

Gegužė 29-31 d. apie 70 NATO priešakinio bataliono kovinės grupės Nyderlandų karių tris dienas Jonavos mieste ir rajone gražino ugdymo įstaigas, globos namus, parkus, kartu dalyvavo kultūros ir sporto renginiuose.

null
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione vyko atvirų durų diena
2017-05-31
img

Gegužės 30 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione į atvirų durų dienos renginį, skirtą Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti, kartu su mokytojais, auklėtojais ir tėvais atvyko per 700 mokinių iš įvairių Vilniaus miesto ir rajono, Molėtų ir Trakų ugdymo įstaigų.

 

null
Portugalų rotacinių pajėgų kontingentas jau Lietuvoje
2017-05-31
img

Šią savaitę į Lietuvą atvyko portugalų rotacinių pajėgų kontingentas su savo kovine technika. Daugiau nei 100 portugalų karių įsikurs Tauragėje dislokuotame Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione ir kartu su bataliono kariais dalyvaus įvairiose pratybose.

null
NATO priešakinių pajėgų kovinė grupė Lietuvoje - visiškai sukomplektuota
2017-05-30
img

Gegužės 29 d. vakare Kauno oro uoste nusileido lėktuvas su Norvegijos kariais. Apie 200 Norvegijos kariuomenės Telemark bataliono ir Šiaurės brigados padalinių karių prisijungs prie NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės, dislokuotos Rukloje.

null
Atvykę į Lietuvą Norvegijos kontingento kariai tarnaus NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje
2017-05-29
img

Gegužės 29 d. į Lietuvą atvyksta apie 200 karių iš Norvegijos kariuomenės Telemark bataliono ir Šiaurės brigados padalinių, kurie tarnaus NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje Lietuvoje.

null
Marijampolės „Miesto dienos 2017
2017-05-29
img

Gegužės 26-27 d. Lietuvos kariuomenės Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariai dalyvavo renginyje „Miesto dienos 2017" Marijampolėje.

null
Kariuomenės poligone tris savaites treniruosis tarnybą baigę kariai
2017-05-29
img

Gegužės 28 dieną Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos Brigados generolo Kazio Veverskio poligone prasidėjo parengtojo rezervo karių mokymai. Į tris savaites truksiančius užsiėmimus atvyko daugiau kaip 90 karių iš Kauno, Alytaus ir Marijampolės regionų.

null
Karinių oro pajėgų vado pareigas pradėjo eiti plk. Dainius Guzas
2017-05-29
img

Karinių oro pajėgų štabe Kaune vykusioje ceremonijoje dalyvavo Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas, Lietuvos kariuomenės pajėgų ir valdybų, Kauno įgulos ir Karinių oro pajėgų vienetų vadai, svečiai.

null
Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe lankėsi Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis
2017-05-29
img
Gegužės 29 d. Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir Ministro Pirmininko patarėjas vidaus politikos ir nacionalinio saugumo klausimais Arnoldas Pikžirnis lankėsi Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe, kuriame susitiko su Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu, Lietuvos kariuomenės vadu gen. ltn. Jonu Vytautu Žuku, Lietuvos krašto apsaugos viceministrais Vytautu Umbrasu, Giedrimu Jeglinsku, Edvinu Kerza, Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo viršininku gen. mjr. Vitalijumi Vaikšnoru.
null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media