Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

(2017 - 08) naujienų archyvas

Netekome kolegos štabo seržanto Arūno Mockaus
2017-09-25
img

Netekome vieno iš savo ginklo brolių št. srž. Arūno Mockaus. Kario gyvybė užgeso naktį iš penktadienio į šeštadienį. Algirdo bataliono karių vardu reiškiame gilią užuojautą Arūno šeimai ir artimiesiems.

null
Norvegijos kariuomenės orkestras su savo koncertine programa atvyksta į Lietuvą
2017-08-31
img

Rugsėjo 1-5 d. Lietuvoje lankysis Norvegijos kariuomenės Šiaurės orkestras, kuris atvyksta ne tik aplankyti Lietuvoje dislokuotų Norvegijos karių, bet ir surengs keletą pasirodymų Lietuvos visuomenei. Vienas seniausių Norvegijoje orkestrų į Lietuvą atvyksta iš Harstado miesto.

 

null
Valstybės sienos apsaugos tarnybos majorė – karė savanorė
2017-08-31
img

Šiandien Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre baigiasi Skyriaus vado vyr. šaulio kursas, skirtas Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariams. Tai jau 29 kursas kurį organizuoja Mokymo centro ekspertai ir instruktoriai iš Savanorių pajėgų. Kartu su kitais kariais jį sėkmingai baigia ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos majorė Viktorija Mikalauskienė.

null
Algirdo bataliono kariai baigė pirmąjį pratybų „Klastingas vilkas III
2017-08-31
img

Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas, suformuotas kaip greitojo reagavimo pajėgų 1-oji bataliono kovinė grupė, baigė pirmąjį pratybų „Klastingas vilkas III" etapą. Mokymuose kartu dalyvavo ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariai.

null
Apdovanoti iš tarptautinės misijos ,,Sophia
2017-08-30
img

Rugpjūčio 30 d. Lietuvos karinių jūrų pajėgų Karo laivų flotilėje vyko antrosios Laivų apžiūros grupės, grįžtančios iš Europos Sąjungos karinės operacijos Viduržemio jūroje „Sophia", sutikimo ceremonija. Lietuvos karių pamaina, dislokuota Vokietijos kariniame laive FGS „Rhein", operacijos užduotis vykdė nuo birželio mėnesio. Sugrįžusius karius pasveikino ir medalius jiems įteikė Karinių jūrų pajėgų vadas jūrų kapitonas Arūnas Mockus.

null
Lietuvos kariuomenės mokykloje vyko tarptautinė stovykla „Jaunimas ir krašto apsauga
2017-08-29
img

Rugpjūčio 20-25 dienomis Lietuvos kariuomenės mokykloje vyko tarptautinė stovykla „Jaunimas ir krašto apsauga". Joje dalyvavo per dvidešimt jaunuolių iš Lietuvos, Čekijos ir Slovakijos. Stovykla „Jaunimas ir krašto apsauga" yra bendras Lietuvos kariuomenės mokyklos ir Atlanto sutarties Lietuvos projektas, kuris sėkmingai vyksta jau dešimt metų.

 

null
Į Lietuvą atvyksta JAV rotacinių pajėgų kariai
2017-08-29
img

Į Lietuvą bendroms treniruotėms su mūsų šalies ir sąjungininkų kariais atvyksta Jungtinių Amerikos Valstijų kariai - nauja Sausumos pajėgų rotacinių pajėgų kuopa. Dalyvaudami bendruose mokymuose su Lietuvos ir kitų sąjungininkų kariais JAV kariai ir toliau didins sąveikumą ir gebėjimą veikti kartu.

null
Iš operacijos Viduržemio jūroje grįžta antroji Lietuvos Laivų apžiūros grupė
2017-08-29
img

Rugpjūčio 30 d. Lietuvos karinių jūrų pajėgų Karo laivų flotilėje vyks antrosios Laivų apžiūros grupės, grįžtančios iš Europos Sąjungos karinės operacijos Viduržemio jūroje „Sophia", sutikimo ceremonija. Lietuvos karių pamaina, dislokuota Vokietijos kariniame laive FGS „Rhein", operacijos užduotis vykdė nuo birželio mėnesio.

null
Šiauliuose nusileido Jungtinių Amerikos Valstijų naikintuvai F-15C „Eagle
2017-08-29
img

Šiandien, rugpjūčio 29 d., Lietuvos kariuomenės Aviacijos bazėje Šiauliuose nusileido septyni Jungtinių Amerikos Valstijų naikintuvai F-15C „Eagle", kurie dalyvaus NATO oro policijos misijoje Baltijos šalyse. Rugpjūčio 30 d. oficialios ceremonijos metu keturis mėnesius Baltijos erdvę saugojusius Lenkijos karinių oro pajėgų karius pakeis ir misijai vadovavimą perims Jungtinių Amerikos Valstijų karinių oro pajėgų kontingentas. Misijoje dalyvaus maždaug 140 karių iš 48-osios naikintuvų eskadrilės, JAV „Lakenheath" bazės, dislokuotos Jungtinėje Karalystėje.

null
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono komanda dalyvavo tarptautinėse specialiosios paskirties padalinių varžybose
2017-08-29
img

Rugpjūčio 23-25 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono penkių karių komanda Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos kvietimu dalyvavo tarptautinėse specialiosios paskirties padalinių varžybose.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media