Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės mokykloje vyko vyriausiųjų puskarininkių ir kuopininkų susitikimas

2017-11-30
image

2017 m. lapkričio 28 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje (LKM) Lietuvos kariuomenės vyriausiojo puskarininkio srž. mjr. Dainiaus Snarskio iniciatyva vyko vyriausiųjų puskarininkių ir kuopininkų susitikimas. Į susitikimą susirinko per 150 puskarininkių.


Susitikimo metu dalyviams buvo pristatyta, o vėliau ir diskutuota apie Lietuvos kariuomenės užimtumą ir plėtrą, aprūpinimą apranga/ekipuote, karių valstybinių pensijų įstatymo pasikeitimus bei skaičiavimus, integracijos į civilinį gyvenimą teisės aktus, kvalifikacijos keitimo principus, kario veiksmus ir jų eiliškumą ruošiantis atsargai, drausmės ir elgesio prevenciją, LKM kursų planus bei iššūkius, jaunesniųjų vadų rengimą, kuopininko indėlį geresnio skyriaus vado parengimą ir kitas temas.


Didelis dėmesys buvo skirtas diskusijoms ir patirties pasidalinimui kaip ir kokiais principais reikia kelti jaunesniųjų vadų t. y. skyrių vadų kvalifikaciją ir kompetenciją. Nutarta, kad tokio pobūdžio susitikimai bus organizuojamai kiekvienais metais.

 

LKM nuotraukos.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media