Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Dragūnai su Danijos ir Portugalijos kariais treniravosi Klaipėdos uosto teritorijoje

2018-08-31
image

Rugpjūčio 28 – 29 dienomis Lietuvos kariuomenės  Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono kariai kartu su Portugalijos pajėgų kontingentu bei  Danijos kariniu laivynu dalyvavo taktinėse lauko pratybose, kurių pagrindinis tikslas – tobulinti tarpusavio veiksmų koordinavimą bei operacijų sausumoje ir vandenyje vykdymą.

 

Mokymuose dalyvavę maždaug 50 karių kartu atliko reikiamas operacijų planavimo procedūras pagal duotą scenarijų, vėliau tobulino taktinius veiksmus. Pratyboms buvo pasitelktas Danijos karinio laivyno laivas ,,HDMS ESBERN SNARE, taip pat į orą buvo pakeltas sraigtasparnis, kurio pagalba buvo imituojama sužeistųjų evakuaciją. Įvykdę užduotis kariai atliko taktinį judėjimą valtimis Danės upe į galutinę pratybų vietą.

 

Klaipėdoje dislokuoti Portugalijos kariai turi didelę veiksmų vandenyje patirtį ir šiemet jau dalyvavo ne vienose pratybose kartu su Dragūnų bataliono kariais. Šie mokymai išsiskyrė tuo, kad kariai veikė uosto teritorijose,  o gyventojai turėjo galimybę gyvai stebėti pratybas.

 

Lauros Skiezgilienės nuotraukos 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media