Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Į misiją Turkijoje išvyko Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai

2018-08-30
image

Rugpjūčio 30 d. GŠB išlydėjo Perdislokuojamojo ryšių ir informacinių sistemų modulio (PRISM) karius  į tarptautinę NATO paramos operaciją Turkijos Respublikoje. NATO Turkijos pietuose dislokavo raketines oro gynybos sistemas „Patriot". Operacijoje  PRISM užtikrina „Patriot" padalinių sujungimą su NATO štabais. Misijoje Turkijoje Lietuvos kariai veiks kartu su Vengrijos PRISM kariais.

 

„Tai didelis profesinis išbandymas, ilgas laiko tarpas, kuomet  kariai bus toli nuo namų, nuo šeimų, nuo kasdieninės tarnybos, nuo savo draugų. Kariams linkime profesinės sėkmės. Bataliono kariai visada pasiruošę paremti Jus ir Jūsų šeimas, lauksime sugrįžtančių, " - išlydėdamas PRISM karius į misiją linkėjo  GŠB bataliono vadas mjr. Egidijus Čiūtas.

 

PRSIM kariai į misiją Turkijoje išvyksta jau ketvirtą kartą. Karius planuojama siųsti ir kitais metais.

 

Apie PRSIM

 

Perdislokuojamasis ryšių ir informacinių sistemų modulis teikia mobiliąją vadovavimo ir valdymo proceso paramą ryšių ir informacinėmis sistemomis NATO laikinosioms - perdislokuojamoms vadavietėms.

 

Št.srž. E. Statislavovo nuotr.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media