Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų ir šešių užsienio valstybių pėstininkų skyriai susirungė dėl geriausiojo vardo

2018-08-30
image

Rugpjūčio 28 d. iškilminga rikiuote prasidėjo jau šeštus metus organizuojamos Geriausio Sausumos pajėgų skyriaus varžybos. Be aštuonių geriausių Sausumos pajėgų skyrių jose varžytis atvyko pėstininkai iš Danijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Latvijos, Nyderlandų, Portugalijos ir Vokietijos.

 

Geriausi pėstininkai dvi paras varžosi skirtinguose rungtyse, kuriose išbando tiek savo ištvermę ir valia tiek skyriaus kaip komandos gebėjimą susiburti bendro tikslo pasiekimui, tiek skyriaus vado gebėjimą vadovauti, priimti sprendimus, imtis pamatuotos rizikos tam, kad nugalėti. Kariams varžybų metu teko paragauti artileristo, paramediko, inžinieriaus duonos, patikrinti savo gebėjimą orientuotis vietovėje tiek dieną tiek naktį, šaudyti sudėtingomis, fizinės ištvermės reikalaujančiomis, sąlygomis, kirsti gamtos ir improvizuotas kliūtis.

 

Pagrindinis šių varžybų tikslas - plėtoti Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų tradicijas, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir įvertinti pėstininkų skyriaus karių ir vadų gebėjimą vykdyti skiriamas užduotis. Jau rytoj, rugpjūčio 31 d., ginklo brolių akivaizdoje vienas iš skyrių turės garbę virš galvos iškelti nugalėtojų taurę ir metus vadintis geriausiu Sausumos pajėgų skyriumi.


Nuotraukos vrš. Gintauto Maurico

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media