Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Tarptautinės Sausumos pajėgų geriausio pėstininkų skyriaus varžybos atidarytos

2018-08-29
image

2018 metų rugpjūčio 28 d. iškilminga rikiuote prasidėjo jau šeštus metus organizuojamos Geriausio sausumos pajėgų skyriaus varžybos. Be aštuonių geriausių Sausumos pajėgų skyrių jose varžytis atvyko pėstininkai iš Danijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Latvijos, Nyderlandų, Portugalijos ir Vokietijos.

 

Pratybas atidaręs Lietuvos kariuomenės vyriausias puskarininkis seržantas majoras Dainius Snarskis pasveikino geriausius skyrius, palinkėjo sėkmės, pademonstruoti geriausius turimus įgūdžius ir sau bei kolegom įrodyti, kad yra geriausi.

 

Šiandien kariai susipažins su varžybų taisyklėmis, juos lydėsiančiais ir vertinsiančiais kariai, susikomplektuos savo ekipuotę ir nuo ankstyvo trečiadienio ryto pradės dvi paras trunkantį išbandymų maratoną. O penktadienį patys geriausi turės garbę virš savo galvos iškelti nugalėtojų taurę.

 

Pagrindinis šių varžybų tikslas - plėtoti Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų tradicijas, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir įvertinti pėstininkų skyriaus karių ir vadų gebėjimą vykdyti skiriamas užduotis.

 

Nuotraukos vrš. Gintauto Maurico

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media