Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karinio šarvuočio vairavimas įkandamas visiems

2018-01-26
image

Šiandien baigiasi pirmasis 2018-ais metais Šarvuočio M113 vairuotojo kursas. Su savo kolegomis kursą baigia kupiškėnas savo noru privalomąją tarnybą atlikti atėjęs j.eil. Paulius Miliškevičius. Kariui darbo su sunkiąją technika patirtis nėra naujiena, po pabaigtos mokyklos ir darbo sporto centre teko dirbti su traktoriais ir įvairia kita technika Austrijoje. Paulių prie meilės technikai pripratino tėtis su kuriuo ir dabar užsiima motociklais, važiuoja moto krose, remontuoja ir perdarinėja motociklus. Prie šios aistros jie dviese bando pritraukti ir mamą. Pasak kario, kursas įdomus ir intensyvus, bet tikrai nesudėtingas, vairuoti šarvuotį gan paprasta.

 

Juozo Lukšos mokymo centre nuo įkūrimo organizuoti 47 Šarvuočio M113 vairuotojo kursai. Šiame kurse dalyvauja 4 profesinės karo tarnybos, 20 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai ir 6 instruktoriai iš Karaliaus Mindaugo husarų bataliono.

 

Nuot. aut.  vrš. G. Mauricas

 

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media