Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Gynybos štabo viršininkas lankėsi Klaipėdos regione dislokuotuose kariniuose daliniuose

2018-01-26
image

Sausio 25-26 dienomis Gynybos štabo viršininkas generolas majoras Vitalijus Vaikšnoras lankėsi Klaipėdos regione dislokuotuose kariniuose daliniuose. Sausio 25 dieną Gynybos štabo viršininkas apsilankė Karinių jūrų pajėgų ir Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija" štabuose bei Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdybos poste. Sausio 26 dieną - Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės štabe.

 

Vizitų metu pajėgų ir vienetų vadai Gynybos štabo viršininkui išsamiai pristatė vienetų struktūras, vykdomus uždavinius, supažindino su esama ginkluotės, turimos techikos situacija, profesinės karo tarnybos bei nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių darbo ir gyvenimo sąlygomis.

 

„Kaip Gynybos štabo viršininkas žinau šių vienetų statusą ir aktualijas, tačiau visada siekiau ir sieksiu pats asmeniškai pamatyti, susipažinti ir pajausti tą karių gyvenimo pulsą ir aktualijas, gyvai pabendrauti su kariais. Iš vizito Klaipėdoje grįžtu su gerais įspūdžiais, nors kiekviename vienete yra eilė didesnių ar mažesnių probleminių klausimų, kuriuos be jokios abejonės spręsime kartu, ten tarnauja motyvuoti, profesionalūs ir savo Tėvynę mylintis karininkai, kariai ir darbuotojai, o tai ir yra svarbiausia." - apie vizitą Klaipėdoje sakė Gynybos štabo viršininkas generolas majoras Vitalijus Vaikšnoras.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media