Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujienos

Pratybas „Juodoji strėlė 2014“ vainikavo jungtinė Lietuvos ir JAV karių oro desanto operacija
2014-05-23
img

Vaizdo medžiaga

Gegužės 22 dieną Gaižiūnų poligone jungtine Lietuvos karių ir NATO sąjungininkų iš JAV oro desanto ir priešo objektų šturmo operacija vainikuotos didžiausios šių metų Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" lauko taktinės pratybos „Juodoji strėlė 2014". Šiose pratybose apie 1,5 tūkst. karių iš Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų treniravosi vykdyti gynybos užduotis Lietuvoje.

null
Pratybų „Juodoji strėlė 2014“ kulminacija – oro desantas ir priešo objektų šturmas
2014-05-20
img

Didžiausios šių metų Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" lauko taktinės pratybos „Juodoji strėlė 2014", kuriose dalyvauja apie 1,5 tūkst. karių iš Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų pasiekė finišo tiesiąją. Gegužės 22 dieną Gaižiūnų poligone (Rukla, Jonavos r.) jas vainikuos jungtinė Lietuvos karių ir NATO sąjungininkų iš JAV oro desanto ir priešo objektų šturmo operacija.

null
Pratybose „Juodoji strėlė 2014“ – jungtinis Lietuvos ir JAV karių oro desantas
2014-05-17
img

 Vaizdo medžiaga 

Gegužės 17 dienos vakarą Gaižiūnų poligone (Rukla, Jonavos r.) surengta NATO sąjungininkų iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lietuvos karių oro desanto operacija. 
Jos metu pagal pratybų organizatorių modeliuojamą scenarijų Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas" žvalgai kartu JAV Sausumos pajėgų Europoje 173-iosios oro desanto brigados parašiutininkais atliko šuolius į numatytą operacijos rajoną.

null
Lauko taktinės pratybos „Juodoji strėlė 2014" įgauna pagreitį
2014-05-15
img

 Vaizdo medžiaga 

Mechanizuotosios pėstininkų brigados (MPB) „Geležinis Vilkas" lauko taktinės pratybos „Juodoji strėlė 2014" įgauna pagreitį - įpusėjo pirmasis etapas, kurio metu Gaižiūnų poligone vyksta padalinių treniravimas bei vertinimas jų pasirengimas vykdyti įvairias gynybines užduotis.

Pirmojo pratybų etapo metu MPB „Geležinis Vilkas" ir kitų Lietuvos kariuomenės vienetų kariai kartu su NATO sąjungininkų kuopos kariais iš Jungtinių Amerikos Valstijų 173-iosios oro desanto brigados atlieka pasiruošimo mūšiui procedūras, tobulina taktinio judėjimo ir susitelkimo rajono užėmimo veiksmus, treniruojasi, kaip tinkamai veikti cheminio, biologinio ar radioaktyvaus užterštumo aplinkoje.

null
Rukloje prasidėjo Lietuvos ir JAV karių pratybos „Juodoji strėlė 2014“
2014-05-12
img

Gegužės 12 d. artileristų šūviu iš istorinio pabūklo paskelbta didžiausių šiais metais Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados (MPB) „Geležinis Vilkas" lauko taktinių pratybų „Juodoji strėlė 2014" pradžia. Ateinančias dvi savaites Gaižiūnų poligone apie 1 500 karių iš MPB „Geležinis Vilkas" ir kitų Lietuvos kariuomenės vienetų kartu su JAV Sausumos pajėgų Europoje 173-iosios oro desanto brigados kariais treniruosis vykdyti gynybines operacijas Lietuvoje.

null
Lietuvos kariai pratybose „Juodoji strėlė 2014“ treniruosis vykdyti gynybines operacijas kartu su sąjungininkais iš JAV
2014-05-08
img

Gegužės 12-23 dienomis Gaižiūnų poligone (Rukla, Jonavos r.) vyks didžiausios šiais metais Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados (MPB) „Geležinis Vilkas" lauko taktinės pratybos „Juodoji strėlė 2014".

Pratybose apie 1, 5 tūkst. karių iš MPB „Geležinis Vilkas" ir kitų Lietuvos kariuomenės vienetų kartu su NATO sąjungininkų kuopa iš JAV Sausumos pajėgų Europoje 173-iosios oro desanto brigados treniruosis vykdyti gynybines operacijas Lietuvoje.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media