Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Aktualijos

Tarnybą baigė Gedimino štabo bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai

2020-09-21

 Rugsėjo 16 d. Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalionui buvo išskirtinė diena - batalione vyko iškilminga nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (NPPKT) karių išlydėjimo į atsargą ceremonija. Tarnybą baigė ir į atsargą buvo išleisti 66 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai.

Daugiau

 

Naktinio krepšinio turnyras subūrė karius ir jų kaimynus

2020-08-17

 Praėjusį savaitgalį Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione įvyko jau 2-asis tradicija tampantis ,,Naktinio krepšinio" turnyras 3x3. Turnyro tikslas - gerinti bataliono karių komandinę dvasią ne tik pratybų ir mokymų metu, bet ir sportuojant, leisti kariams pailsėti nuo rutinos ir kasdieninės veiklos.

Daugiau

 

„Kovos savaitė": Garbės sargybos kuopos NPPKT kariai mokėsi artimos kovos veiksmų

2020-08-07

 Praėjusią savaitę Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai turėjo išskirtinę galimybę treniruotis ir varžytis keturiose artimos kovos šakose. Sumanymas surengti praktinių užsiėmimų ciklą ir suderinti jį su karių kariniu rengimu buvo pavadintas „Kovos savaite". Apie tai kviečiame skaityti informaciniame pranešime.

Daugiau

 

Gedimino štabo bataliono jaunieji kariai įveikė kovos mieste iššūkį

2020-07-03

 

Birželio 25-27 dienomis Lietuvos kariuomenės Generolo Silvestro Žukausko poligone (Pabradės r.) esančiame moderniame treniruočių infrastruktūros komplekse „Mūšis mieste" Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariams vyko ataskaitinės skyrių pratybos. 

Daugiau 

Šv. Velykos Lietuvos kariuomenės daliniuose – su margučiais ir rungtimis

2020-04-14
img
Šių metų šv. Velykos buvo kitokios nei ankstesniais metais – be galimybės jas švęsti su šeimos nariais, bet bendražygių rate tarnybos vietoje. Apie tai, kaip įvairiuose kariniuose daliniuose šv. Velykas šventė kariai, siūlome sužinoti trumpame informaciniame pranešime.
 
 
 
 
 
2020-04-09
img
Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (NPPKT) kariai pradeda naują etapą – specialisto rengimą. Kariai ruošiami tapti šauliais, taikliaisiais šauliais, kulkosvaidininkais arba granatsvaidininkais tam, kad ateityje treniruodamiesi veikti komandomis, sudarytų efektyvias ugnies sistemas. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2020-09-23
Sprendimas: Fresh Media