Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

linkas ministerija

OESKV komanda, Lietuvos kariuomenės paprastųjų „64" šaškių turnyre iškovojo I-ąją vietą!

2020-03-10
image
Š. m. kovo 6 d. Vilniaus įgulos karininkų ramovėje vyko Lietuvos kariuomenės paprastųjų „64" šaškių turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės sporto klubo taurei laimėti. Šiose varžybose dalyvavo įvairių Krašto apsaugos sistemos padalinių komandos, o taip pat svečių teisėmis buvo pakviesti Policijos departamento (PD), Vadovybės apsaugos departamento bei Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos žaidėjai.
Šaškių turnyre OESKV komanda - mjr. Liutauras Šulga, vrš. Reda Titenienė ir Genovaitė Bukauskienė - surinko 36 taškus ir iškovojo garbingą pirmąją vietą komandinėje įskaitoje. Antrąją vietą užėmė Policijos departamento prie VRM komanda, surinkusi 35 taškus, III vietą - KOP OGB komanda - 32 taškus.
Sveikiname mūsų atstovus su puikiu pasiekimu ir linkime sėkmės kitose varžybose!