Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2019 m. aktualijos

Karo policija tęsia bendradarbiavimą su Vokietijos Karo policininkais.
2019-01-24
img
Karo policija tęsia bendradarbiavimą su Vokietijos Karo policininkais. Šiandien pas karo policijos vadą apsilankė penktąją rotaciją pradedanti NATO priešakinių pajėgų bataliono karo policijos provostmaršalė kpt. Stefanie Guthing,  kuri į Lietuvą atvyko keturių mėnesių rotacijos laikotarpiui ir Rukloje vadovaus jungtiniam Karo policininkų iš skirtingų šalių vienetui. Lietuvos Karo policijos vadas svečių delegacijai pristatė Karo policijos veiklą, iššūkius ir problemas, bei  pakvietė provostmaršalę į artėjantį Karo policijos 100-ųjų įkūrimo metinių minėjimą, kuris vyks Kaune Vytauto Didžiojo Karo muziejuje š. m. kovo 15 d. Vadas  tai pat, palinkėjo sėkmės rotaciją baigiančiam provostmaršalui, kuris perdavęs pareigas jau kitą savaitę išvyks į Vokietiją.
null
Du karo policininkai išlydėti į tarptautinę operaciją Viduržemio jūros regione
2019-01-17
img
Šiandien Klaipėdoje, Karinių Jūrų pajėgų štabe vyko karių įvykstančių į ES Tarptautinę operaciją Viduržemio jūros regione "SOPHIA" išlydėtuvių ceremonija. Kartu su KJP kariais į operaciją buvo išlydėti ir du karo policininkai. Tai jau ketvirtoji karo policininkų pamaina šioje tarptautinėje operacijoje.
null
Karo policija prisidėjo prie pilietinės iniciatyvos "Atmintis gyva- nes liudija" ir akcijos "Neužmirštuolė"
2019-01-11
img
Karo policijos štabas sausio 11 d. ryte prisidėjo prie pilietinės iniciatyvos "Atmintis gyva- nes liudija" ir siekiant, kad žvakių liepsnelės plazdėtų visoje Lietuvoje vienu metu 8.00 val. - 8.10 val. užgesino pastato šviesas, o languose uždegė žvakeles.
Taip pat, Karo policijos kariai dalyvauja akcijoje "Neužmirštuolė" - segi neužmirštuoles prie uniformų, kaip atminties ir pagarbos ženklą žuvusiems ir nukentėjusiems, kovojant už Lietuvos laisvę.
null
Lietuvos ir Vokietijos karo policijos vadų susitikimas
2019-01-09
img
Sausio 8 d. Lietuvos kariuomenės Karo policijoje lankėsi Vokietijos karo policijos vadas brg. gen. Udo Schnittker su rotaciją Lietuvoje baigiančiu NATO Priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės provost maršalu kapitonu Sebastien Tietz.
null
Šeštoji Karo policijos karių grupė išlydėta į tarptautinę NATO operaciją
2019-01-08
img
Sausio 8 dieną Lietuvos kariuomenės ordinariato Šv. Ignoto bažnyčioje į tarptautinę NATO operaciją „Tvirta parama“ (angl. „Resolute Support“) Afganistano Islamo Respublikoje išlydėta Lietuvos kariuomenės Karo policijos šešių karių grupė. Karo policininkai tarnaus operacijos vadavietėje Kabule, kur vykdys tarptautinės karo policijos funkcijas  kartu su Australijos karo policininkais.
null
Karo policija pasveikino veteraną karo policininką Vincą Kubertavičių 100-ojo gimtadienio proga
2019-01-07
img
Karo policijos atstovai sausio 7 d. Klaipėdos įgulos karininkų ramovėje dalyvavo garbingame karo policininko, partizano, šaulio Vinco Kubertavičiaus 100-ųjų metų jubiliejaus renginyje.
Vincas Kubertavičius – tarpukariu veikusios Karo policijos mokyklos karys. Šios mokyklos karių
užduotys buvo užtikrinti viešąją tvarką įvairių užsienio šalių atstovų vizitų metu, vykdyti Prezidento Antano Smetonos asmeninę apsaugą, lydėti internuotus lenkus, bolševikus, naujokus, malšinti riaušes, saugoti svarbius objektus: Prezidentūrą, Krašto apsaugos ministeriją, Gynybos štabą, Metropolio viešbutį, tiltus.
null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media