Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Fotogalerija

Karo policijos dalyvavimas renginyje „KAS dienos 2016“ Lietuvos karo akademijoje

Iš viso 9
 

Tarptautinių pratybų „Kardo kirtis 2016“ akimirkos.

Iš viso 10
 

Karo policija dalyvavo sąskrydyje „Svajonių mokykla“

2016 m. birželio 1 d. Karmėlavos sen. Karo policija dalyvavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuotame sąskrydyje „Svajonių mokykla“. Renginio dalyviams Karo policijos karai pademonstravo tarnyboje naudojamą ginkluotę, spec. priemones ir transportą, organizavo vieną estafetės „112“ rungtį. Aktyviausi sąskrydžio dalyviai gavo nedidelių dovanėlių su Karo policijos simbolika.  

Iš viso 17
 

DNB I NIKE WE RUN VILNIUS 2016

Propaguodami sveiką gyvenimo būdą ir palaikydami aktyvų laisvalaikio praleidimą 25 Karo policijos kariai š. m. gegužės 22 d. dalyvavo Vilniuje vykusiame masiniame bėgime „DNB I NIKE WE RUN VILNIUS 2016“ 10 km distancijoje.

Iš viso 11
 

Karo policija dalyvavo Šeimos šventėje Vilniaus Lazdynų mikrorajone

2016 m. gegužės 21 d. Karo policija buvo pakviesta į kasmetinę Šeimos šventę Lazdynuose, vykusią Vilniaus Panerio stadione. Renginio dalyviams Karo policijos karai pademonstravo tarnyboje naudojamą ginkluotę, spec. priemones ir transportą. Besidomintys ginklais ne tik turėjo galimybę apžiūrėti Lietuvos kariuomenėje naudojamą ginkluotę, bet ir išbandyti akies taiklumą šaudydami iš automatinio šautuvo „G-36“ imitacijos „Airsoft“ ginklo Karo policijos įrengtoje šaudykloje. Aktyviausi šventės lankytojai gavo nedidelių dovanėlių su Karo policijos simbolika, o mažiausiems renginio dalyviams, rūpindamiesi saugumu kelyje, Karo policijos atstovai įteikė atšvaitų.

Iš viso 66
 

Karo policijos dalyvavimas Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventėje

2016 m. gegužės 14 d. Vilniuje, prie Baltojo tilto vyko Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventė. Karo policijos kariai pasirūpino šventės saugumu ir užtikrino viešąją tvarką. Renginio dalyviams pristatytos Karo policijos funkcijos, naudojama ginkluotė, spec. priemonės ir technika. Mažiausi ir smalsiausi šventės lankytojai gavo nedidelių dovanėlių ir atšvaitų su Karo policijos simbolika. Norintiems prisijungti prie Karo policijos veiklos buvo dalijamos skrajutės su aktualia informacija, o norintiems išbandyti akies taiklumą ir pašaudyti iš automatinio šautuvo „G-36“ imitacijos „Airsoft“ ginklo teko pastovėti nemažoje eilėje prie Karo policijos įrengtos šaudyklos.  

Tikima, kad renginio metu pateikta informacija apie Karo policiją padės gerinti kariškių ir civilių tarpusavio supratingumą ir glaudesnį bendradarbiavimą.

Iš viso 66
 

Akimirkos iš Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro šventės Nemenčinėje

Š. m. gegužės 6 d. Karo policija dalyvavo Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro organizuotame Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės renginyje Nemenčinėje. Karo policijos kariai šventės metu užtikrino viešąją tvarką, o renginio svečiams pristatė savo funkcijas, naudojamą ginkluotę, spec. priemones ir techniką. Visiems norintiesiems buvo suteikta galimybė išbandyti taiklumą šaudant automatinio šautuvo „G-36“ imitacijos „Airsoft“ ginklu. Taikliausi dalyviai buvo apdovanoti suvenyrais su Karo policijos simbolika. Mažiausiems renginio dalyviams, rūpindamiesi saugumu kelyje, Karo policijos atstovai įteikė atšvaitus.

Tikima, kad renginio metu pateikta informacija apie Karo policiją padės gerinti kariškių ir civilių tarpusavio supratingumą ir glaudesnį bendradarbiavimą.

Iš viso 60
 

Į tarptautinę misiją Afganistane išlydėta Karo policininkų grupė

2016 m. gegužės 5 d. į NATO tarptautinę misiją „Tvirta parama“ (angl. Resolute Support“) Afganistane išlydėta Lietuvos kariuomenės Karo policijos karių grupė.

Alfredo Pliadžio nuotraukos.

Iš viso 33
 

2016 m. balandžio 22 d. įvyko Karo policijos salės futbolo turnyras Karo policijos vado taurei laimėti.

2016 m. balandžio 22 d. įvyko Karo policijos salės futbolo turnyras Karo policijos vado taurei laimėti. Varžybos vyko Vytauto Didžiojo jėgerių bataliono sporto salėje. Turnyre dalyvavo po vieną kiekvienos įgulos ir štabo komandą. Nešališkiems sprendimams priimti ir sąžiningą žaidimą užtikrinti turėjo teisėjas iš Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono št. srž. Irmantas Kovalenka (Irmantas Kovalenko). Po atkaklios, vietomis dramatiškos kovos štabo komanda įrodė esanti stipriausia ir su dideliu pasididžiavimu pristatė laimėtą taurę į Vilnių. Antrą vietą užėmė Kauno įgula, o garbinga trečia vieta atiteko Klaipėdos įgulai. Individualių nominacijų kategorijoje naudingiausiu žaidėju pripažintas srž. Ernestas Malinovskis (Ernest Malinovskij), įspūdingiausio įvarčio savininkas – srž. Marius Mikelėnas, o geriausio vartininko titulą iškovojo srž. Andžejus Turonis.

Jūsų dėmesiui keletas akimirkų iš šio turnyro.

Iš viso 51
 

Kraujo donorystės akcija Karo policijos štabe 2016 m. gegužės 12 d.

Iš viso 9
 
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media