Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Logistikos valdyba

 

 
 

 Logistikos valdybos tarnybos ženklas

 Logistikos valdybos vėliava

 

Logistikos valdybos šūkis - Mūsų parama bendriems tikslams pasiekti!

 

Lietuvos kariuomenės (toliau - LK) Logistikos valdyba yra viena jauniausių Lietuvos kariuomenės šeimos narių. Į dešimtąjį savo gyvavimo laikotarpį įžengusios pajėgos gali drąsiai pasigirti tuo, kad ganėtinai užaugo ir patobulėjo vykdydami savo pagrindinį tikslą - efektyviai rengti ir palaikyti logistinius pajėgumus, kurie užtikrintų Krašto apsaugos sistemos institucijų ir jų padalinių logistinį aprūpinimą ir paramą Lietuvoje ir už jos ribų.

    

Logistika, gal ir nematoma, bet gyvybiškai svarbi. Vienas Logistikos valdybai vadovavusių aukštų karininkų, lygindamas Lietuvos kariuomenę su gyvu organizmu, logistiką prilygino plaučiams - gyvybiškai svarbias funkcijas atliekančiam organui.

 

Logistikos valdybai skiriamos tokios užduotys kaip bendra logistinė parama Lietuvos kariuomenės operacijoms, vykstančioms Lietuvoje ar už jos ribų, lauko paslaugų ar NATO paskirtų karinių vienetų pajėgumų plėtra.  Taip pat nepamirštamas tiekimo grandinės "nuo sandėlio iki kario" užtikrinimas, tiekiant prekes ir paslaugas Krašto apsaugos sistemos padaliniams. Visa tai užtikrinti padeda Logistikos valdybos kariniai vienetai.

 

 

Prisijunkite prie mūsų Facebook 

 

 

Informacija apie asmens duomenų apsaugą

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2019-04-30
Sprendimas: Fresh Media