Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Karių laisvalaikis, saviugda

 

Logistikos valdybos padalinių sporto žaidynės - renginys, kuriame visi logistų padaliniai rungtyniauja dėl galimybės iškovoti geriausios metų sporto žaidynių komandos titulą ir atsiimti pereinamąją taurę.

  

 

Logistikos valdybos kariai taip pat nuolat dalyvauja įvairiuose Lietuvos kariuomenės organizuojamose krepšinio, futbolo, slidinėjimo, šachmatų ir daugelio kitų sporto šakų varžybose.

  

 

Siekdami saugoti gamtą ir gyventi švarioje, saugioje aplinkoje, dalyvaujame gamtos švarinimo akcijoje „Darom".

 

  

 

Lietuvoje yra tikrai daug įdomių ir vertų pamatyti kultūrinių ir istorinių objektų, paminklų, įvairių muziejų. Todėl Valstybinių švenčių ar kitų progų metų stengiamės pamatyti kuo daugiau lankytinų vietų.

 

  

 

Kasmet dalyvaujame Šiluvos atlaiduose, kuriuose be visų kitų renginių, būna skirta diena ir Lietuvos kariuomenei. Suvažiuoja atstovai iš visų Lietuvos kariuomenės padalinių, dalyvaujama piligriminiame žygyje, mišiose meldžiamasi  už Lietuvos karius.

  

 

Sausio 13-osios minėjimo metu kartu su daugeliu Lietuvos įstaigų ir organizacijų uždegame žvakutes prie savo langų, siekdami paminėti šią dieną kovojusius už Lietuvos laisvę ir žuvusius didvyrius.

  

 

Kasdien Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų reikmėms patenkinti reikalingi dideli kiekiai kraujo, kurio neretai pritrūksta. Logistikos valdybos kariai esant poreikiui visuomet prisideda prie organizuojamų kraujo donorystės akcijų ir savanoriškai, neatlygintinai duoda kraujo, kaulų čiulpų.

  

 

Logistai niekad nepraleidžia progos išbandyti ir įveikti vis naujus žygių maršrutus, aplankyti istorines vietas, todėl daugumoje Lietuvoje organizuojamų žygių būtinai sutiksite atstovą ir iš Logistikos valdybos.

  

 

 

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2018-04-16
Sprendimas: Fresh Media