Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2018 m. naujienos

Jungtinių Amerikos Valstijų kariams buvo įteikti apdovanojimai
2020-05-21
img

Gegužės 21 d. aštuonis mėnesius Lietuvoje atgrasymo tikslais ir pratyboms su Lietuvos kariais tarnavusios JAV rotacinės pajėgos Pabradės poligone susirinko simboliškai atsisveikinimo ir apdovanojimų įteikimo ceremonijai.

null
Gynybos logistika Centrinėje ir Rytų Europoje
2020-03-04
img

Š. m. kovo 3 - 4 d., Budapešte, Vengrijoje, vyko konferencija „Gynybos logistika Centrinėje ir Rytų Europoje“, kurioje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vadas plk. Ramūnas Baronas.

Dėl regiono strateginės svarbos ir numatomų didelio masto daugianacionalinių pratybų vis didėja stiprių logistikos pajėgumų ir patikimos sąjungininkų personalo rėmimo bazės poreikis. Dislokuojamoms ir priimančiosios šalies pajėgoms reikia koordinuoti savo veiksmus ir bendradarbiauti siekiant įvykdyti specifines kovinio aprūpinimo užduotis.

null
Pirmą kartą Vilniuje vyko Europos judėjimo koordinavimo centro koordinatorių susitikimas
2020-01-29
img

Š. m. sausio 28–29 d. Vilniuje pirmą kartą vyko MCCE ATARES (angl. Air Transport & Air-to-Air Refuelling and other Exchanges of Services) ir SEOS (angl. Surface Exchange of Services) koordinatorių susitikimas (konferencija), kuriame dalyvavo atstovai iš 26 šalių.                            Susitikime aptarta 2019 m. veikla ir atsiskaitymo balansas, išrinktas 2020 m. sekretoriatas, spręsti atsiskaitymo MCCE platformoje klausimai ir aptarti ateities vystymosi planai.

null
Logistikos valdyboje vadovaujančio personalo pokyčiai
2019-12-09
img

Logistikos valdybos pajėgose vyko Logistikos valdybos štabo viršininko ir Depų tarnybos vado pristatymo ceremonija.

null
Logistikos valdybos pajėgų kariai iškovojo pirmą vietą
2019-08-29
img

Trečiadienį rugpjūčio 28 d. Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto Didžiojo jėgerių batalione vyko tradicinis XXII - asis mažojo futbolo turnyras, skirtas okupacinės kariuomenės išvedimo iš Lietuvos 26-osioms metinėms paminėti. Dėl pirmos vietos varžėsi  9 komandos.

null
Į naują tarnybos vietą išlydėtas Logistikos valdybos vadovybės Štabo viršininkas
2019-08-27
img

Rugpjūčio 27 d. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdyboje vyko iškilminga ceremonija skirta štabo viršininko plk. ltn. Eimanto Juodzevičiaus išleidimui į kitą tarnybos vietą paminėti.

Ceremonijoje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vadas, Logistikos valdybos padalinių vadai ir vyriausieji puskarininkiai.

null
Logistikos valdyboje Lietuvai prisiekė karininkai
2019-08-19
img

Rugpjūčio 19 d. Logistikos valdyboje vyko pirmojo karininko laipsnio suteikimo ceremonija, kurios metu Logistikos valdybos vadas plk. Ramūnas Baronas suteikė leitenanto laipsnius trims kariams baigusiems Būrio vado kursą.

null
Lietuvos kariuomenės logistikos padalinių kariai dalyvaus pratybose Lenkijoje
2019-05-22
img
Gegužės 22 d. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vienetų kariai išvyksta į Lenkiją, kur iki birželio mėnesio vidurio dalyvaus pratybose „Sumanus logistas 2019“. Šias pratybas organizuoja Daugiašalis logistikos koordinavimo centras (angl. – MLCC), kuris buvo įsteigtas tam, kad gerintų NATO šalių bei jų partnerių sąveiką karinės logistikos srityje.
null
Logistikos valdyboje – kasmetinis logistų susirinkimas
2018-12-03
img
2018 m. paskutinę lapkričio savaitę Lietuvos kariuomenės Logistikos valdyboje vyko kasmetinis logistų susirinikmas, kuriame dalyvavo Logistikos valdybos vadas, Gynybos resursų agentūros ir FAD atstovai, taip pat už logistiką atsakingi asmenys iš Gynybos štabo, Sausumos pajėgų nuo brigados lygmens, Karinių jūrų ir oro pajėgų, Specialiųjų operacijų pajėgų bei atskirų karinių vienetų. Susitikimo pradžioje visi dalyviai buvo pakartotinai supažindinti su LV vienetų pagrindinėmis vykdomomis funkcijomis  ir užduotimis, kurios yra neatsiejamos nuo bendros paramos ir aprūpinimo LK pajėgoms funkcijų. Antroje susitikimo dalyje LV atstovai atsakė į iš anksto LK pajėgų pateiktus klausimus, taip pat akyviai buvo diskutuota atsargų planavimo, įsigijimo klausimais.
null
Logistikos valdyba mini 100-ąjį Lietuvos kariuomenės gimtadienį
2018-11-22
img

Šiais metais sukanka 100 metų, kai buvo įkurta Lietuvos kariuomenė. 1918 m. lapkričio 23 d. Ministras Pirmininkas Augustinas Voldemaras pasirašė įsakymą, kuriuo buvo įkurta Apsaugos taryba ir įsakyta pradėti formuoti pirmąjį Lietuvos kariuomenės pulką. Nuo šios dienos pradėta oficialiai kurti Lietuvos kariuomenė.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media