Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Padaliniai

Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos sudėtyje yra šeši padaliniai.

Kiekvienas Logistikos valdybos karinis vienetas yra specifinis ir atlieka specializuotas funkcijas.

Pagrindinės Logistikos valdybos padalinių veiklos kryptys:

 

 

Judėjimo kontrolės centras (JKC) - koordinuoja ir kontroliuoja  Lietuvos kariuomenės bei užsienio valstybių karinių vienetų judėjimą Lietuvos Respublikos teritorija bei Lietuvos karinių vienetų judėjimą į tarptautines operacijas, tarptautines pratybas ir kitus karinio bendradarbiavimo renginius. Taip pat kontroliuoja Rusijos Federacijos karinį tranzitą, strateginių prekių ir technologijų vežimų Lietuvos Respublikos teritorija kontrolę.

 

Karo medicinos tarnyba (KMT) - užtikrina medicininę paramą Lietuvos kariuomenės vienetams operacijų metu Lietuvoje ir už jos ribų, vykdo karių sveikatos priežiūrą ir aprūpina medicinos priemonėmis, taip pat rengia karo medicinos personalą, atlieka medicininį švietimą ir mokymą.

 

Depų tarnyba (DT) - Priima materialines vertybes į sandėlius, sandėliuoja, išduoda kariams bei vykdo apskaitą,  remontuoja šaulių ginklus. Dabar šiam padaliniui priklauso ir Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Arsenalas.

 

Karo kartografijos centras (KKC) - jo atsakomybės ribose yra visa kartografinė medžiaga bei geografinė informacija: sudaro, papildo, atnaujina ar spausdina įvairių mastelių topografinius ir specialiuosius žemėlapius, planus, miestų grafikus bei kitą kartografinę medžiagą. Taip pat KKC Krašto apsaugos sistemai spausdina įvairius leidinius, dalyvauja tarptautinėje geoerdvinės informacijos duomenų bazės sukūrimo sistemoje.

 

Įgulų aptarnavimo tarnyba (ĮAT) - tai tarnyba, kuri rūpinasi karių gerove. Jos atsakomybės ribose yra tokios funkcijos kaip buitinis aptarnavimas, maitinimas, transporto priemonių aprūpinimas tepalais bei degalais, statinių remontas, taip pat komunalinių paslaugų ir infrastruktūros aptarnavimo kontraktų vykdymas.

 

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas (VBPLB) - Marijampolėje įsikūręs Logistikos valdybos padalinys, teikiantis bendrąją paramą Lietuvos kariuomenei mokymų, pratybų bei užduočių vykdymo metu: lauko dušų, biotualetų, elektros tiekimo, vandens valymo, maitinimo, kuro tiekimo ir skalbimo paslaugos visoms karinėms pajėgoms Lietuvoje ir už jos ribų.

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2020-02-26
Sprendimas: Fresh Media