Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KMT atnaujina planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą

2020-05-20
image

Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos padaliniuose atnaujintas planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas. Paslaugų teikimas atnaujinamas etapiškai. Karių sveikatos priežiūros įstaigos (toliau - KSPĮ) privalo užtikrinti injekcijų kontrolės principus, siekiant apsaugoti personalą ir pacientus, todėl priims iki 50 proc. maksimalaus per dieną galimo priimti pacientų skaičiaus ne karantino laikotarpiu.

 

Nuo 2020 m. gegužės 11 d. atnaujinta Karinės medicinos ekspertizės komisijos pakomisių veikla, profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų, planinių skiepijimų vykdymas.

 

Pirmumo tvarka atlikti karinės medicinos ekspertizės turėtų būti siunčiami profesinės karo tarnybos (toliau - PKT) kariai, atrinkti vykti į tarptautines operacijas, PKT kariai, vykstantys tarnauti Lietuvos kariuomenės kanceliarijos Atstovavimo grupėje, kurių ekspertinio nutarimo pažymos galiojimas baigėsi karantino laikotarpiu ar baigsis einant tas pareigas, taip pat PKT kariai, kurių ekspertinio nutarimo pažymos galiojimas baigėsi karantino laikotarpiu.

 

Nuo 2020 m. gegužės 18 d. atnaujintas planinių odontologinių ir kineziterapijos paslaugų teikimas.

Pažymime, kad pacientų (išskyrus KME, profilaktines programas) konsultavimui prioritetas ir toliau teikiamas nuotolinėms konsultacijoms (šeimos gydytojo, gydytojo specialisto, būtinųjų tyrimų paskyrimui). Tiesioginio kontakto su pacientu konsultacija įstaigoje vyks tik tuomet, kai paslaugos bus neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu.

 

Nuo birželio 1 d., priklausomai nuo epidemiologinės situacijos šalyje (neblogėjant), planuojama teikiamas paslaugas plėsti ir didinti paslaugų apimtį.

 

SVARBU:
Prašome į KSPĮ nevėluoti ir atvykti ne anksčiau kaip 10 min. iki Jums paskirto vizito laiko. Atvykę privalote dėvėti apsauginę veido kaukę ir, pageidautina, mūvėti pirštines. Laukdami patekimo į KSPĮ ir įstaigos viduje vienas nuo kito laikykitės saugaus 2 metrų atstumo.
Atvykus į KSPĮ bus matuojama Jūsų kūno temperatūra, pildoma įstaigoje patvirtinta deklaracijos forma. Jeigu karščiuojate ar pasireiškė kvėpavimo takų infekcijos požymiai, skambinkite į įstaigos registratūrą ir pasitarkite su medicinos personalu.
Įėjus į KSPĮ prašome dezinfekuoti rankas, atidžiai sekti nuorodas ir vadovautis medicinos personalo nurodymais.

 

Informuojame, kad į Karo medicinos tarnybos teritoriją (Vytauto pr. 49, Kaunas) atvykstantys lankytojai bus įleidžiami TIK per Gedimino g. praleidžiamąjį punktą.


Dėkojame už supratingumą ir linkime išlikti sveikiems bei saugiems.

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media