Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KMT vyksta Karo medicinos gydytojo ir gydytojo padėjėjo kursai

2020-03-06
image

Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos mokymo centre (toliau - KMMC) vyksta Pažangios medicinos pagalbos teikimo sužeistiesiems karinėje aplinkoje kursas. Teoriniuose ir praktiniuose mokymuose iš viso dalyvauja 21 karo medikas.

 

Pažangios medicinos pagalbos sužeistiesiems karinėje aplinkoje kurso (angl. Battlefield Advanced Trauma Life Support - BATLSTM Course) tikslas - parengti karo medicinos personalą teikti medicinos pagalbą traumų atvejais karinėje aplinkoje, suteikti karo medikams būtinas žinias, supratimą, praktinius įgūdžius, sugebėjimą greitai priimti tinkamus sprendimus ir veikti taip, kad ypatingomis, ekstremaliomis sąlygomis būtų išgelbėta kuo daugiau gyvybių, o skubioji medicinos pagalba būtų suteikta kuo didesniam nukentėjusiųjų skaičiui ir pirmiausiai tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

 

Šis kursas yra įtrauktas į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro patvirtintą sveikatos specialistų tobulinimo programų sąvadą.


Kursas yra Karo medicinos gydytojo ir Karo medicinos gydytojo padėjėjo kurso, trunkančio aštuonias savaites, sudėtinė dalis. Į dalinius kariai grįžta paruošti kaip karo medicinos gydytojai ir karo medicinos gydytojo padėjėjai.

 

KMT nuotr. 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media