Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

NPPKT kariai baigė bazinį kario kursą Vytenio batalione

2020-05-22
image
 

Gegužės 22-osios dienos rytas Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione  (toliau - Vytenio batalione) prasidėjo Bazinio kario kurso baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonija.

Kurso metu kariai buvo supažindinti su: taktikos, karo inžinerijos, ryšių, karo topografijos ir pirmos medicininės pagalbos teikimo pagrindais. Taip pat buvo formuojami elgesio su ginklais bei rikiuotės įgūdžiai. Kariai kurso metu atliko kovinius šaudymus iš priskirtų ginklų bei dalyvavo lauko taktinėse pratybose. Visą bazinį kario kursą vedė Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko instruktoriai.

Iškilmingos rikiuotės metu, instruktoriai įteikė baigimo pažymėjimus visiems kursą baigusiems kariams. Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko I mokomojo bataliono vado pavaduotojas mjr. Gintaras Striupaitis įteikė padėkos raštus už gerus mokymosi rezultatus, pavyzdingą tarnybą, parodytą iniciatyvą ir aukštą motyvaciją bei gerai ir sumaniai vykdytas užduotis. Karius kurso baigimu proga, pasveikino Vytenio bataliono vadas plk. ltn. Julius Gaižauskas.

Bazinis kario kursas - tai tik pirmasis iš keturių NPPKT karių rengimo etapų. Baigus kursą, kariai suskirstyti į pareigas Vytenio bataliono kuopose, kur jiems vyks specialisto, skyriaus ir būrio karinio rengimo etapai. Tad, kol kas galime pasveikinti karius, sėkmingai įveikus pirmąjį etapą, juk gera pradžia tai - jau pusė įveikto kelioǃ   

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media