Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Fotogalerija

MDV vadu pasikeitimo ceremonija

Rugsėjo 24 d. Vilniuje, įvyko iškilminga Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdybos kovinės vėliavos perdavimo ceremonija. Jos metu brigados generolas Mindaugas Steponavičius vadovavęs valdybai, kovinę Mokymų ir doktrinų valdybos vėliavą perdavė naujai paskirtam vadui pulkininkui Alvydui Šiupariui.

Iš viso 31
 

Kovines vėliavos perdavimas

Gruodžio 2 d. Vilniuje, įvyko iškilminga Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdybos kovinės vėliavos perdavimo ceremonija.

Iš viso 17
 

Vado atsisveikinimo ceremonija

2018 m. liepos 25 d. Lietuvos nacionalinio muziejaus Senojo arsenalo kiemelyje vyko Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdybos (toliau-MDV) 20-ųjų įkūrimo metinių minėjimo ir vado atsisveikinimo su kovine vėliava ceremonija.

Iš viso 60
 

Kovinės vėliavos įteikimo metinių minėjimas

Š. m. kovo 23 d. Vilniaus karininkų ramovėje vyko Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdybos ir Lengvosios pėstininkų brigados „Aukštaitija" pirmųjų kovinės vėliavos įteikimo metinių minėjimas.

Iš viso 39
 

KA ministro vizitas

2017 m. rugpjūčio 21 d. Lietuvos kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre lankėsi Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministras Raimondas Karoblis, viceministrai Vytautas Umbrasas, Giedrimas Jeglinskas ir Edvinas Kerza.

Iš viso 5
 

Naujai suformuotai lengvajai pėstininkų brigadai „Aukštaitija“ įteikta kovinė vėliava

Kovo 23 dieną Generolo Kazio Veverskio poligone (Kazlų Rūdoje) naujai suformuotai Lietuvos kariuomenės Lengvosios pėstininkų brigadai „Aukštaitija" įteikta kovinė vėliava.

Iš viso 74
 

Ekskursija LR Seime

1990 m. kovo 11 d. Aukščiausios Tarybos - Atkuriamasis Seimas priimė Aktą „Dėl Lietuvos Nepriklausomos valstybės atstatymo“, kuriuo reikšdama Tautos valią, nutarė ir iškilmingai paskelbė, kad yra atkuriamas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suverenių galių vykdymas, ir Lietuva vėl yra nepriklausoma valstybė.

Iš viso 45
 

Kovo 8-oji

Šiandieną yra Kovo 8-oji - Tarptautinė moterų solidarumo diena. Tai yra Jūsų šventė, kuri, gaila, bet būna tik vieną kartą per metus. Kodėl sakau gaila ? todėl, kad ...

Iš viso 6
 

Vasario 16-osios vardo sale

Š. m. vasario 15 dieną Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdyboje (toliau - MDV) vyko renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimui, suteikiant MDV posėdžių salei „Vasario 16-osios“ vardą.

Iš viso 12
 

Ekskursija į Signatarų namus

Š. m. vasario 12 d., artėjant 98-osioms Lietuvos valstybės atkūrimo metinėms Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdybos (toliau - MDV) kariai ir darbuotojai lankėsi Signatarų namuose, kuriuose 1918 metais vasario 16 dieną buvo pasirašytas nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo aktas.

Iš viso 18
 
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media