Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Nuotolinis mokymas

NATO nuotolinio mokymo kursų katalogas

 

Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdyba    (toliau - MDV) atkreipia dėmesį, kad iki tol, kol bus parengta nuotolinio mokymo (toliau - NM) organizavimo Lietuvos kariuomenėje (toliau - LK) dokumentacija ir ja remiantis bus pradėtas nuoseklus NM įgyvendinimo procesas, LK personalas turi galimybę naudotis NATO ir PfP NM kursų teikiamomis galimybėmis. MDV parengė NATO nuotolinio mokymo kursų katalogą (toliau - Katalogas) LK personalui, mokančiam anglų kalbą ir gebančiam savarankiškai mokytis bei tobulinti profesines žinias.

 

Katalogo struktūra yra sudaryta taip, kad vartotojas per trumpą laiko tarpą gautų esminę informaciją apie NATO karinio mokymo institucijose vykdomus NM kursus. Susipažinęs su Katalogo teikiama informacija vartotojas galės prisijungti prie NATO ir PfP nuotolinio mokymo (angl. NATO&PfP Advanced Distributed Learning) interneto tinklalapio ir baigti pasirinktą NM kursą. NATO ir PfP NM interneto puslapio adresas: http://jadl.act.nato.int

 

Kadangi NATO ir PfP NM tinklalapyje informacija yra kintanti dėl naujai atidaromų ar senesnių NM kursų uždarymo, ateityje Katalogo elektroninė versija reguliariai bus atnaujinama MDV intraneto puslapyje nuoroda „Nuotolinis mokymas".     

 

Katalogas

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2014-09-29
Sprendimas: Fresh Media