Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Muzikinis spektaklis vaikams: ,,Šilčiausia šalčiausia naktis“

2019-12-18
image

Š. m. gruodžio 18 d. 18.00 val.

Kalėdinis spektaklis vaikams ir tėvams.

Muzikinis spektaklis vaikams:  ,,Šilčiausia šalčiausia naktis“

Linksmas ir pilnas netikėtumų spektaklis vaikams ir suaugusiems. Du pagrindiniai personažai, du vieniši smalsuoliai tiki stebuklais ir ieško bendraminčių. Kai namuose sušąla siela, matyt, metas kažką keisti jau tą pačią naktį.

Tai ta naktis, kuomet nepažįstamasis tampa artimesniu už senus draugus. Tai ta naktis, kada viskas prasideda iš naujo. Tai naktis, kada tik ryžtingas gali įveikti tolimą kelionę ir, galbūt, pamatyti poliarinę pašvaistę. Galima daug kalbėti ir likti neišgirstam, bet jei susirandi pakeleivį, tyla staiga pasidaro prasminga „Apie ką tavo tyla?“.

Spektaklyje gvildenamos mintys apie tikrąsias vertybes – šeimą, draugystę, ištikimybę, tėvynės supratimą, pagalbą kitam, pasitikėjimą, gebėjimą džiaugtis kiekviena akimirka.

Vaikų taip pat lauks aktyvios veiklos: gyvūnų lankstymas iš balionų, personažų tapymas ant veidų, Kalėdų senelio ir snieguolės pasirodymas bei dovanų  įteikimas.

Dovanomis vaikams pasirūpina tėveliai, individualias dovanėles savo vaikui pristato per savo padalinio S5 skyriaus specialistus. S5 specialistai surinkę dovanėles pristato į Kauno įgulos karininkų ramovę visuomenės informavimo specialistams 110 kabinetas. Tel. Nr. 861426984

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodas secimg

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media