Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Klaipėdos įgulos karininkų ramovės Palangos skyrius

 

 

Ramovės Palangos skyrius iki 2012 m.
Ramovės Palangos skyrius dabar

 

Lietuvos kariuomenės Klaipėdos įgulos karininkų ramovės Palangos skyriuje vyksta Krašto apsaugos sistemos, Lietuvos kariuomenės renginiai, konferencijos, apsigyvena kariai, vykstantys į karines pratybas. Kaip prieškario laikais, taip ir dabar LK Klaipėdos įgulos karininkų ramovės Palangos skyrius yra mėgiama KAS karių, karininkų ir jų šeimų narių poilsio vieta. Vidutiniškai per metus viloje apsilanko apie 1000 suaugusių ir apie 200 vaikų. Taip pat dauguma iš misijų grįžusių karių sveikatą ir darbingumą atstatyti pageidauja Ramovėje. Vidutiniškai per metus viloje reabilituojasi apie 20 karių. Be to ramovėje per metus apsilanko iki 150 komandiruotų KAS karių.

 

 

 

 

 

Jau tradicija tapo kiekvienais metais rugsėjo antrąjį savaitgalį vykstantys Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų draugijos seminarai. Į šiuos seminarus, Ramovėje, susirinkusios Birutietės aptaria per metus nuveiktus darbus ir nubrėžia veiklos gaires ateinantiems metams. Moterų draugija rengia labdaros akcijas, kurių metu surinkti pinigai skiriami sunkiai besiverčiančių daugiavaikių karininkų šeimų vaikams, organizuoja visų skyrių Birutietes savo miestų Ramovėse surengti vaikiškų rūbelių ir mokyklinių reikmenų mainų mugę.

 

 

Taip pat kiekvienais metais, paskutinį rugsėjo savaitgalį, yra organizuojami karių veteranų, kuriems vadovauja vadas dim. plk.ltn. Jonas Kliauza susitikimai. Šių seminarų-susitikimų metu kariai veteranai aptaria, kaip savo žiniomis ir gyvenimiška patirtimi galėtų prisidėti prie Lietuvos nepriklausomybės stiprinimo, dalyvavimo pilietinės visuomenės kūrimo proceso bei Lietuvos kariuomenės istorijos ir tradicijų puoselėjimo.                                                     

                                                                                      

Psichologinės paramos grupė, vienijanti visus Lietuvos kariuomenės psichologus, jau kelerius metus Ramovėje renkasi pasidalinti patirtimi, aptarti iškilusias problemas, tobulinti psichologinės paramos paslaugas kariams, KAS darbuotojams ir jų šeimų nariams. Ramovėje dalyviai ne tik apgyvendinami, paskaitoms ir pratyboms, intensyvioms diskusijoms ir sprendimų priėmimui skirta posėdžių salė bei organizacinė įranga. Ramovės infrastruktūra ir vieta tinkama patyrimo bei ugdymo metodų, netradicinių programų taikymui vietovėje. Nepaisant nuolatinių pokyčių, atsižvelgiant į renginių dalyvių teigiamus atsiliepimus, Psichologinės paramos grupė planuoja plėtoti ir stiprinti tradiciją kartą metuose susirinkti Ramovėje profesiniam ir asmeniniam augimui.

 

 

 

 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2016-02-01
Sprendimas: Fresh Media