Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2020 m. leidinys "Savanoris"


 
 „Savanoris" 2020 Nr. 1 (501)

 

Karantino metu - Savanorių pajėgos Taikos meto užduočių smaigalyje. „Jūs, kariai savanoriai, demonstruojate aukščiausią motyvaciją ir profesionalumą", - sako KASP vadas plk. Dainius Pašvenskas. Pajėgų vado kreipimasis ir TMU kronikos. (2-21psl.).
Informacinio karo lauke - nuo COVID-19 nukentėjusios šalys. (21-24 psl.).
Kaip pratybas organizuoti šachmatų principu? Atsakymą žino Didžiosios Kovos rinktinės 802-osios kuopos vadovybė. (24-26 psl.).
Savanorių pajėgų vadovybės štabe sutikti karinėje mokymo operacijoje Ukrainoje dalyvavę kariai.
„Dabar ten svarbiausia pakeisti karių mąstymą", - įsitikinę misijos dalyviai. (29-31psl.).
„Nesugalvoto savanorio dienoraščio" autorius j. eil. Vaidas Neverauskas iš Didžiosios Kovos rinktinės, pasakoja apie minosvaidininkų ir kitus pėstininkų nuotykius eilinėse lauko pratybose. (32-36 psl.).
Kaip vyksta valstybės gynyba? Dviejų karių savanorių požiūris Didžiosios Kovos rinktinės 29-ųjų metinių kontekste. (37-39 psl.). 
Rinktiniai Prisikėlimo rinktinės kariai išskrido į Jungtinių Tautų vadovaujamą situacijos stabilizavimo operaciją MINUSMA Malyje. Apie PAV-7 karių baigiamąsias lauko pratybas prieš išvykstant. (42-46 psl.).
Kaip buvo rasti Antano Kraujelio-Siaubūno palaikai Našlaičių kapinėse? Pasakoja istorikas Dalius Žygelis. „Užmarštį nugalėjęs paskutinis Aukštaitijos partizanas." (50-51 psl.). 

 

 
  
 
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2020-04-23
Sprendimas: Fresh Media