Lietuvos kariuomenė

Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

2021 metų įvykiai

Baigiame teikti pagalbą, bet būsime pasiruošę jeigu vėl reikės
2021-02-12
img
Vasario 12 d. Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) kariai baigė teikti pagalbą Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui. Keturis mėnesius kariai vykdė taikos meto užduotis - padėjo atsakingoms institucijoms – rinko informaciją apie COVID-19 užsikrėtusius asmenis arba atsiliepę į skambučius informavo gyventojus kur kreiptis ar kaip elgtis užsikrėtus virusu.
null
Jiezne iškils paminklas trims savanorių kartoms
2021-02-10
img
Vasario 10 d. Jiezne (Prienų raj.) pasirašytas laiškas ateities kartoms, kuris bus įdėtas į tūtą ir įkastas į paminklo, skirto trims savanorių kartoms, pamatus. Laišką pasirašė Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas plk. Dainius Pašvenskas, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Jiezno seniūnijos seniūnas Algis Bartusevičius ir paminklo autorius ats. vyr. ltn. Nerijus Treinys.
null
Nuolat turime palaikyti kovinę parengtį!
2021-02-01
img
Koronaviruso pandemija pastaraisiais metais pakoregavo daugelio mūsų darbus ir asmenines veiklas, tačiau Lietuvos kariuomenė nuolat turi palaikyti kovinę parengtį tam, kad būtų užtikrintas šalies saugumas, o karinio rengimo pratybos su kariais – pagrindinė priemonė tai pasiekti
null
Video konferencija su Sakartvelo Nacionalinės gvardijos pajėgų vadu
2021-01-29
img
Sausio 28 d. Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas plk. Dainius Pašvenskas video konferencijos metu bendravo su Sakartvelo Nacionalinės gvardijos pajėgų vadu brg. gen. Romanu Johadze (Roman Jokhadze).
null
Į karinę mokymo operaciją Ukrainoje išvyko nauja Lietuvos karių pamaina
2021-01-25
img
Prisidėdami rengiant Ukrainos kariuomenę, Lietuvos kariai tęsia dalyvavimą nacionalinėje karinėje mokymo operacijoje Ukrainoje. Šiandien vykdyti operacijos užduočių į Ukrainą išvyko jau penktoji instruktorių grupė, suformuota iš Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Mokymo doktrinų valdybos štabo, Karinių oro pajėgų aviacijos bazės ir Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono karių. Grupei vadovaus KASP štabo karininkas majoras Rytis Raudonis.
null
2021-ieji KASP bus kokybės ir prisitaikymo prie COVID-19 metai
2021-01-22
img
Šių metų sausio 20-21 dienomis vyko Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų nuotolinis renginys „Kuopų vadų diena“. Nuo 2015 metų KASP štabas kasmet organizuoja dviejų dienų vadovybės susitikimus su kuopų vadais. Renginys paprastai vykdavo vienoje iš rinktinių, tačiau karantinas pakoregavo judėjimą ir pirmą kartą šį renginį teko organizuoti nuotoliniu būdu.
null
Pasirašyta trijų Baltijos šalių Savanorių pajėgų bendradarbiavimo sutartis
2021-01-19
img
Sausio 19 d. Latvijos, Estijos ir Lietuvos Savanorių pajėgų vadai - brg. gen. Eglis Leščinskis, brg. gen. Riho Ühtegi ir plk. Dainius Pašvenskas - pasirašė kasmetinį trijų savanorių pajėgų bendradarbiavimo planą, dar vadinamą 3B. Šiame plane numatomas karių dalyvavimas bendruose karinio rengimo, sporto ir kituose renginiuose.
null
KASP 30-mečio proga rinktinėse iškeltos vėliavos
2021-01-18
img
Minint KASP 30-metį, sausio 17 d., visose KASP rinktinėse suplevėsavo reprezentacinės pajėgų vėliavos.
null
KASP štabe lankėsi Lietuvos kariuomenės vadas
2021-01-18
img
Sausio 18 d., Lietuvos kariuomėnės Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabe lankėsi Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Valdemaras Rupšys. Kariuomenės vadas su KASP 30-osiomis įkūrimo metinėmis pasveikino KASP vadą plk. Dainių Pašvenską ir jam įteikė specialią dovaną.
null
Pirmoji Savanorių pajėgų istorijoje - virtuali rikiuotė
2021-01-17
img
Sausio 17 d., sekmadienį, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP) minėjo 30-ąsias pajėgų įkūrimo metines. Įprastai esminiu šventės akcentu būdavusi iškilminga rikiuotės ceremonija Nepriklausomybės aikštėje Vilniuje, o šiemet dėl karantino ribojimų buvo virtuali ir transliuojama socialiniuose tinkluose. Taip pat sekmadienį buvo pakeltos KASP reprezentacinės ir valstybinės vėliavos prie LR Seimo rūmų ir KASP štabo Vilniuje bei rinktinių aikštėse Alytuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Vilniuje.
null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media