Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujienos

Lietuvos kariui užfiksuotas pirmasis COVID19 atvejis – dezinfekuojamos patalpos, karys izoliuotas namie
2020-04-02
img

Lietuvos kariuomenės Ruklos įgulos profesinės karo tarnybos kariui nustatytas teigiamas COVID-19 testas. Karys jaučiasi gerai ir šiuo metu yra saviizoliacijoje namuose. Tai – pirmasis atvejis tarp Lietuvos karių. Iki šiolei buvo nustatyti 2 atvejai Lietuvos kariuomenėje dirbantiems civiliams.

null
Operacinės aplinkos kuopos „Vanagas“ šauktinis: pripratęs prie rutinos pradedi tuo laiku mėgautis
2020-04-02
img

Lietuvos kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro Operacinės aplinkos kuopoje „Vanagas“ nuo spalio 7 dienos tarnaujantis jaunesnysis eilinis Mantas Jablonskas į devynerių mėnesių karo tarnybą ateiti nutarė pats. Po pusės metų tarnybos,  susidaręs pakankamai tvirtą nuomonę apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje, jis sutiko atsakyti į kelis klausimus.

null
Į tarptautinę operaciją Malyje išvyko nauja Lietuvos karių pamaina
2020-04-02
img

Nepaisant koronaviruso COVID-19 pandemijos, tarptautiniai saugumo įsipareigojimai išlieka ir Lietuvos kariuomenė tęsia dalyvavimą tarptautinėse misijose, papildomai skirdama dėmesio karių sveikatos saugumui užtikrinti. Balandžio 2-osios naktį Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės kariai išskrido į Vokietiją, iš kur kartu su Vokietijos kariuomenės kariais vyks į Jungtinių Tautų vadovaujamą situacijos stabilizavimo operaciją Malyje. 

null
Su COVID-19 kovoti padeda ir būsimieji kariuomenės paramedikai
2020-04-01
img
Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos Mokymo centro Paramediko kurso kursantai atlieka praktiką beveik trisdešimtyje nacionalinės sveikatos sistemos sveikatos priežiūros įstaigų – poliklinikų, ligoninių, greitosios pagalbos stočių – įvairiuose Lietuvos miestuose. Kaip jiems sekasi įveikti šią užduotį karantino metu ir kaip padeda kovoti su COVID-19 plitimu, sužinosite šiame trumpame pranešime.
null
Lietuvos kariuomenė vykdo kovinį rengimą ir remia valstybines institucijas
2020-03-30
img

Lietuvos kariuomenės vienetų kovinis rengimas nesustojo, tačiau 2 savaičių karantinas kiek pakoregavo pratybų organizavimą ir karinių vienetų gyvenimą. Kovinis rengimas vyksta nuolat pagal patvirtintus vadovybės planus, o dalis karinių vienetų pasitelkti vykdyti taikos meto užduotis ir paremti civilines valstybės institucijas.  

null
NATO bataliono karo medikams - įrangos ir personalo pastiprinimas
2020-03-30
img

Vakar, kovo 29-ąją, specialiu skrydžiu iš Kroatijos į Lietuvą atvyko papildoma Kroatijos ir Vokietijos karo medikų komanda su specialia įranga, kuri rūpinsis susirgusiais tarptautinio NATO priešakinių pajėgų bataliono kariais.

null
MPB „Žemaitija“ kariai dalyvauja kraujo donorystės akcijoje
2020-03-29
img

Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija“ kariai susivienijo kilniam tikslui – tapo neatlygintinais kraujo donorais.


null
Prof. Valdas Rakutis: kariai ir koronavirusas pasaulyje
2020-03-29
img

Siūlome karo istoriko, Lietuvos kariuomenės vyresniojo patarėjo ir Klaipėdos universiteto profesoriaus Valdo Rakučio tekstą „Kariai ir koronavirusas pasaulyje“. Šiuo tekstu autorius tęsia straipsnių apie karybos istoriją ir aktualijas seriją.

null
Prof. Valdas Rakutis: pandemija ir kariuomenė
2020-03-28
img

Siūlome karo istoriko, Lietuvos kariuomenės vyresniojo patarėjo ir Klaipėdos universiteto profesoriaus Valdo Rakučio tekstą „Kariai ir koronavirusas pasaulyje“. Šiuo tekstu autorius pradeda straipsnių apie karybos istoriją ir aktualijas seriją.

null
Juozo Vitkaus inžinerijos batalione įvesta virtinė COVID-19 viruso plitimo prevencijos priemonių
2020-03-28
img

Kovo 27 d. Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadas brigados generolas Raimundas Vaikšnoras, lankydamasis Kaune įsikūrusiame Juozo Vitkaus inžinerijos batalione, domėjosi kokios COVID-19 viruso plitimo prevencijos priemonės yra taikomos šiame dalinyje ir kaip jos pakeitė karių tarnybos sąlygas.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 13 |Pirmyn
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media