Lietuvos kariuomenė
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

KOP 2013 metai

Karinių oro pajėgų vado sveikinimas
2013-12-19
img

Tegul 2014-ieji bus didelių planų ir išsipildančių svajonių metai, o kiekviena diena prasminga ir džiaugsminga, dovanojanti laimę, meilę ir sveikatą.

null
Kariai dalinosi Kalėdų šiluma kūdikių namuose
2013-12-19
img

Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų (KOP) Aviacijos bazėje tapo tradicija prieš metų šventes aplankyti pačius mažiausius Šiaulių miesto gyventojus - Šiaulių miesto sutrikusio vystymosi kūdikių namų auklėtinius, kuriems likimas pašykštėjo laimės. Jau šeštus metus iš eilės Aviacijos bazės kariai organizuoja labdaringą veiklą, kurios metu aukoja drabužėlius, žaislus, higienos reikmenis arba tiesiog pinigėlius, už kuriuos perkamos būtiniausios kūdikiams priemonės.

null
Oro gynybos batalionas pasirašė bendradarbiavimo sutartį
2013-12-18
img

Š. m. gruodžio 17 d. Karinių oro pajėgų (KOP) Oro gynybos bataliono (OGB) vadas mjr. Vitalijus Sadrejevas pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių Normando Valterio Jaunimo mokykla.

null
Aviacijos bazėje lankėsi Belgijos ambasadorius
2013-12-12
img

Š. m. gruodžio 12 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje lankėsi J. E. Belgijos ambasadorius Lietuvoje ponas Peter Lescouhier.

null
Oro gynybininkai treniravosi Olandijoje
2013-12-05
img

 

Praėjusią savaitę Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono raketinės sistemos „Stinger" operatoriai vykdė treniruotes Olandijoje antžeminės oro gynybos vadavietėje Generolo leitenanto Besto bazėje. Oro gynybos užduotys vykdantys kariai treniravosi sekti ir naikinti taikinius naudodamiesi erdviniu treniruokliu The Advanced Stinger Trainer (AST).

null
Oro gynybos batalione buvo paminėta Šv. Barboros diena
2013-12-05
img

Š. m. gruodžio 4 d., Karinių oro pajėgų (KOP) Oro gynybos batalione (OGB) buvo paminėta oro gynybininkų o drauge ir visų karių kurie savo tarnyboje susiduria su sprogmenimis globėjos Šv. Barboros, diena.

null
Kariuomenės dienos paminėjimas Smalininkuose
2013-11-28
img

Jau tradicija tapo, kad Kariuomenės diena Jurbarko rajono Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinėje mokykloje yra didelė ir graži šventė. Jau antrą kartą ji švenčiama kartu su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Sraigtasparnių eskadrilės lakūnais ir gelbėtojais.

null
Lietuvos kariuomenės įkūrimo 95-osioms metinėms skirtti renginiai Kaune
2013-11-25
img

Kauno įguloje kariuomenės dienos renginiai prasidėjo Lapkričio 22-ąją dieną, kai Kauno įgulos vyriausieji puskarininkiai drauge su Kauno Dariaus ir Girėno gimnazijos moksleiviais dalyvavo pagerbimo ceremonijose prie paminklų Partizanų motinai, „Žuvome dėl tėvynės" ir prie 1941 m sukilimo memorialo.

null
Šiauliuose vyko boulingo turnyras skirtas Lietuvos kariuomenės 95-mečiui
2013-11-21
img

Lapkričio 20 d. Šiauliuose vyko Šiaulių įgulos karinių vienetų ir Šiaulių apskrities sukarintų struktūrų boulingo turnyras dedikuotas Lietuvos kariuomenės įkūrimo 95-osioms metinėms paminėti. Turnyre špagas sukryžiavo ir savo meistriškumą demonstravo  Aviacijos bazės, Oro gynybos bataliono, Ginkluotės ir technikos remonto depo, NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdančio Belgijos Oro pajėgų junginio, Šiaulių tardymo izoliatoriaus, Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės Zoknių užkardos, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Šiaulių miesto priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Klaipėdos teritorinė muitinė Šiauliuose komandos.

null
Karinių oro pajėgų vado sveikinimas
2013-11-19
null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media