Lietuvos kariuomenė
 
Grįžti į pradinįSvetainės medis English Neįgaliesiems

 

 

linkas ministerija 

Naujienos

Logistikos valdyboje apsilankiusiam ministrui pristatytas pasirengimas įvykdyti užduotis
2021-01-27
img

Sausio 27 d. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos štabe lankėsi krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas. Naujasis ministras susitiko su Logistikos valdybos vadovybe bei aptarė logistikos situaciją bei aktualijas svarbioje Lietuvos kariuomenės srityje.

null
Logistikos valdyba minėjo Lietuvos kariuomenės dieną
2020-11-23
img
Lapkričio 23 d. Logistikos valdybos kariai ir darbuotojai paminėjo Lietuvos kariuomenės 102-ąsias atkūrimo metines. Šių metų minėjimas dėl epidemiologinės situacijos išsiskyrė nuo prieš tai buvusių –rikiuotėje kariai buvo išrikiuoti didesniais nei įprasta atstumais, dėvėjo kaukes. Šventinės rikiuotės metu buvo įteikiami aukštesni kariniai laipsniai, skatinimai ir apdovanojimai tarnyboje nusipelniusiems kariams ir darbuotojams. Sveikinimo žodį tarė Logistikos valdybos vadas plk. Ramūnas Baronas. Savo sveikinimo kalboje pulkininkas pasidžiaugė, kad Lietuvos kariuomenės nuo jos atkūrimo kasmet stiprėja ir tobulėja. Padėkojo kariams už tarnybą bei palinkėjo stiprybės ir ryžto tarnaujant Tėvynei. Pabrėžė kiekvieno kario indelį prisidėjus prie mūsų kariuomenės tobulėjimo ir klestėjimo.
null
Logistikos valdyba užtikrino paramą NATO greitojo reagavimo pajėgoms
2020-11-09
img
Spalio pabaigoje - lapkričio pradžioje dalyje Lietuvos teritorijos vyksta vienos didžiausių šiais metais NATO aljanso pratybos „Brilliant Jump 2020“ (liet. „Nuostabusis šuolis 2020“), kuriose vertinamas itin aukštos parengties jungtinės NATO greitojo reagavimo pajėgų grupės (angl. Very High Readiness Joint Task Force, VJTF) pasirengimas vykdant tarptautiniams greitojo reagavimo pajėgumams keliamas užduotis.  
null
„Perkūno ratai 2020“ - treniruotė teikti logistinę paramą brigados dydžio vienetui
2020-10-16
img

Spalio 12–16 d. Logistikos valdyboje vyko logistinių operacijų pratybos, aktyvuojant ir perskirstant esamus logistinius pajėgumus. Pratybų metu buvo treniruojamasi pritaikyti LK Depų tarnybos esamą struktūrą situacijai, kai yra įkuriamos regioninės logistinės bazės, kurių vienas iš tikslų būtų teikti logistinę paramą brigados dydžio vienetams. Taip pat buvo įkurti ir logistiniai paramos centrai, kurių užduotis rūpintis NATO sąjungininkų atvykimu ir apsistojimu Lietuvos teritorijose.

null
Vilniuje vyko priėmimo, sutelkimo ir tolesnio judėjimo kursas (angl. RSOM)
2020-09-03
img

Rugpjūčio 25 – rugsėjo 3 dienomis viešbutyje „Novotel Vilnius centras“ vyko 10-asis Priėmimo, sutelkimo ir tolesnio judėjimo (angl. RSOM) kursas. Kursas susidarė iš dviejų dalių: įvadinės - teorinės dalies, kuri truko savaitę, ir praktinės - operacinės dalies, kurios metu dalyviai taikė teorinių paskaitų metu įgytas žinias. Šiame dviejų dalių kurse dalyvavo  23 klausytojai iš septynių šalių (Estijos, Latvijos, Čekijos, Italijos, Kanados, Nyderlandų bei Lietuvos). Teorinės bei praktinės paskaitos buvo dėstomos tik anglų kalba, jas vedė Daugiašalio logistikos koordinavimo centro, Jungtinio logistikos mokymo centro nariai bei Čekijos Gynybos universiteto profesorius.

Šį kursą, kurį organizavo Lietuvos kariuomenės Logistikos valdyba ir Daugiašalis logistikos koordinavimo centras (angl. MLCC). Panašus kursas vykdomas nuo 2011 m. skirtingose šalyse, kurios yra Daugiašalio logistikos koordinavimo centro narės.

null
Vilniuje vyksta tarptautinis logistikos kursas
2020-08-25
img
Rugpjūčio 25 – rugsėjo 4 dienomis viešbutyje „Novotel Vilnius centras“ vyksta 10-asis Priėmimo, sutelkimo ir tolesnio judėjimo (angl. RSOM) kursas. Tai įvadinis kursas, kurį organizuoja Lietuvos kariuomenės Logistikos valdyba ir Daugiašalis logistikos koordinavimo centras (angl. MLCC). Panašus kursas vykdomas nuo 2011 m. skirtingose šalyse, kurios yra Daugiašalio logistikos koordinavimo centro narės.
null
Jungtinių Amerikos Valstijų kariams buvo įteikti apdovanojimai
2020-05-21
img

Gegužės 21 d. aštuonis mėnesius Lietuvoje atgrasymo tikslais ir pratyboms su Lietuvos kariais tarnavusios JAV rotacinės pajėgos Pabradės poligone susirinko simboliškai atsisveikinimo ir apdovanojimų įteikimo ceremonijai.

null
Gynybos logistika Centrinėje ir Rytų Europoje
2020-03-04
img

Š. m. kovo 3 - 4 d., Budapešte, Vengrijoje, vyko konferencija „Gynybos logistika Centrinėje ir Rytų Europoje“, kurioje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vadas plk. Ramūnas Baronas.

Dėl regiono strateginės svarbos ir numatomų didelio masto daugianacionalinių pratybų vis didėja stiprių logistikos pajėgumų ir patikimos sąjungininkų personalo rėmimo bazės poreikis. Dislokuojamoms ir priimančiosios šalies pajėgoms reikia koordinuoti savo veiksmus ir bendradarbiauti siekiant įvykdyti specifines kovinio aprūpinimo užduotis.

null
Pirmą kartą Vilniuje vyko Europos judėjimo koordinavimo centro koordinatorių susitikimas
2020-01-29
img

Š. m. sausio 28–29 d. Vilniuje pirmą kartą vyko MCCE ATARES (angl. Air Transport & Air-to-Air Refuelling and other Exchanges of Services) ir SEOS (angl. Surface Exchange of Services) koordinatorių susitikimas (konferencija), kuriame dalyvavo atstovai iš 26 šalių.                            Susitikime aptarta 2019 m. veikla ir atsiskaitymo balansas, išrinktas 2020 m. sekretoriatas, spręsti atsiskaitymo MCCE platformoje klausimai ir aptarti ateities vystymosi planai.

null
Logistikos valdyboje vadovaujančio personalo pokyčiai
2019-12-09
img

Logistikos valdybos pajėgose vyko Logistikos valdybos štabo viršininko ir Depų tarnybos vado pristatymo ceremonija.

null
 
 

 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Sprendimas: Fresh Media